Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Už jednotka boal super akčná jazda a dvojka okoreneá o ďalšie akčné tváre mi splnila moje tajné túžby. Vstupy Chucka Norrisa boli úžasné a vtipné, Arnold ako vytrháva dvere z auta,narážky na to že všetci patria do múzea, Stalone versus Jean-Claude, proste film nadupaný všetkým po čom moje srdce túži.

Sousedská hlídka (2012)

V podstate to bola obyčajná bezduchá hovadina,no vidieť Bena Stillera s devinou v ruke odstreľovať mimozemšťanom vtákov má niečo do seba. Jonah Hill ma v poslednej dobe veľmi potešil a rola kde sa snaží hrať na drsňáka mu proste ideálne sedí a vyznieva to strašne komicky. A vôbec celá "sousedská hlídka" boli sympaťáci,film bol veľmi svižný,zábavný a myslím že je dosť nedocenený.

Gangsteři (1991)

Aj keď je absencia majstrov gansteriek ako je De Niro,Pesci,Pacino a pod. citelná,napriek tomu si gangstri udržiavajú svoju kvalitu,atmosféru,tempo a stoja za to aby sa na nich človek pozrel. Ja osobne si tento film rád pripomínam a s nadšním si ho vždy púšťam znovu. Christian Slater sa svojej role zmocnil najlepšie ako sa dalo a jeho kumpáni boli tiž všetci uveritelní. Na 5* to nieje, to by som ukrivdil kvalitnejšie snímky,ale rozhodne film stojí za to.

Mandragora (1997)

Veľmi znepokojujúci a znechucujúci snímok ktorý vo mne zanechal zvláštne pocity. Každopádne ho hodnotím kladne aj keď som sa naň díval s krútiacou sa hlavou. Trochu sa mi zdala odfláknuta réžia a herci mi tiež všetci nevonali. Inak všetko ok,občas treba aj niečo takéto vidieť,aby si človek rozšíril obzor.

Sirotčinec (2007)

V poslednej dobe tie horory nestoja za nič. Film mal strašne pomalé a nudné tempo.Počas tých 101 minú sa neudialo nič čo by ma vystrasšilo,nadchlo, alebo bavilo. Ak to mám hodnotiť ako horor,čo aj urobím,tak to bola naozaj bieda. Až v samotnom závere tam boli prvky hororu a čiastočne mrazivé momenty. Celkovo pre mňa veľké sklamanie a som medzi 2-3 hviezdičkami,čo sa mi už zdá dosť keďže som tu našiel iba veľmi málo svetlých momentov,takže ostanem pri dvoch.

Hurikán v ringu (1999)

Uvažoval som aj nad piatimi hviezdičkami,kedže mám pre Denzla slabosť,ale nebolo by to spravodlivé. Bolo tu zopár hluchých miest a chybičiek No napriek všetkému som sa stotožnil s hlavnou postavou,fandil mu celú dobu a neznášal som Della Pescu. Záver bol peký,aj keď sa z neho dalo vyťažiť omnoho viac a chýbalo mi tam viac emócií. Napriek všetkému,celkový dojem je viac ako pozitívny.

Já, legenda (2007)

Film som si vychutnal v autokine s priateľmi a všetci sme sa dobre bavili. Trochu mi vadilo zopár hluchých miest a to že väčšinu času bol Will Smith úplne sám, teda so svojim psom. Zachránili to však vsunuté flashabacky a slečna ktorá sa objavila v závere filmu. Fajn zážitok.

Závrať (1958)

Aj keď som si vedomý kvality filmu pre mňa to bola iba zbytočne dlhá detektívka s jemným nádychom mysteriózna ktorá mi vôbec nevyrazila dych a popravde, prvú polovicu filmu som pretrpel. Hodnotím štyrmi hviezdičkami s tým že je to kvalitný snímok,ktorý nieje vôbec pre mňa a s prižmúreným okom.

Ledová bouře (1997)

Film síce mal nejaké posolstvo, pre mňa však bol totálne nezáživný a takmer som sa unudil k smrti. Môžu herci hrať akokoľvek skvelo,môže byť film nabitý emóciami, no keď je nudný a zbytočne naťahovaný, pre mňa stráca na atraktivite.

Justin Bieber: Never Say Never (2011)

Ohodnotiť dokument odpadom kvôli tomu že je to Bieber je scestné. Niesom absolútne jeho fanúšikom,no strieľať odpady len podľa mena nieje na mieste. Hlavne keď sa niekto na to ani nepozrel. Ako dokument je to fajn a nezaslúži si tak nízke hodnotenie. 4* aj s prihliadnutím na to že tu padajú odpady od ľudí ktorí sa na to ani len nepozreli.