Gang v útoku (2006)

Dwayne Johnson ukázal v tomto filme že dokáže okrem mlátenia ľudí podať aj seriózny herecký výkon.

Prokletý ostrov (2010)

Celý film som bol v tom že je mi všetko naprosto jasné a jedná sa o úplne rutinnú zápletku s dobrou atmosférou a vizuálnou stránkou,ale záverečná časť mi vyrazila dych a presvedčila o opaku. Atmosféra ostrovu je temná a depresívna,flashabcky veľmi podarené,prechody medzi realitou a snom tak isto a Leonardo DiCaprio mi tiež nevadil,naopak bol som nadšený,aj keď ho nejako extra vyhľadávam. Nieje to čistých 5,ale musím prižmúriť oko.

Ladislav Meliško Superstar (2013)

Sledovať opilca ako nadáva a háda sa so ženou ??? Niektoré Meliškove hlášky stoja za to,ale inak je to totálny nezmysel.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Nečakal som že aj Simpsonovci vo filme sa dokážu priblížiť seriálu. Bolo to veľmi príjemné a vtipné. Homer je proste frajer a jeho výroky vyvolávajú záchvaty smiechu.

Tohle je Sparta! (2008)

Pre niekoho možno odpad,ale mňa táto paródia teda riadne rozosmiala. Totálne stupídna hovadina ako väčšina amerických paródií,ale pre zlepšenie nálady a zasmiatie sa ideálna. Nedá sa paródia hodnotiť ako oskarové filmy,ale v rámci svojho žánru jedna z tých lepších. Nie čisté 3* ale keď vidím toľko odpadov,tak mi to nedá.

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Jedoducha priamočiara akčná gangsterka ktrorá ma nejako extra nenadchla,ale ani neurazila. Aj keď mi to prišlo ako zmes scénok zo všetkých možných filmov,celkom slušne som sa bavil. Veľa strleľby,sympatickí lovci mafie,staré dobré prostredie,pekné slečny ... Niečo medzi 3-4 * ale keďže mám slabosť pre gangsterky tak sa prikloním ku štyrom.

Kukuřičné děti 5: Pole teroru (1998)

Film som videl pomerne dávno v televízii a viem že v mladšom veku to na mňa fungovalo.No teraz už mám nároky vyššie takže trochu podpriemer.Po jednotke ale jedna z tých lepších častí.

Masakr v Texasu (1994)

Slabučká napodobnenina Texaského masakru. A tí herci ... škoda slov

Kletba z temnot (2012)

Je pravda že film ma vôbec ničím neprekvapil,nezaskočil,ani nepotešil. Všetko som už videl a celý dej sa vyvýjal ako podľa osnovy.Nehovorím že to bolo zlé, som fanúšik hororov,ale stále čakám kým príde nejaký horor pri ktorom si poviem konečne. Niečo na spôsob Cabin in the Woods,pretože v posledenj dobe ma horory skôr sklamali než potešili.

Pár nenormálních aktivit (2013)

Totálne nezmyselná kravina,ale o to predsa v parodii ide však? Zhovadiť,zosmiešniť filmy a predovšetkým rozosmiať diváka. Niektoré scény stáli za to,iné boli tak trápne že mi nedalo sa nezasmiať. Ešte by som dodal že mi spoločnosť robila fľaša červeného,čiže možno mi zmenila pohľad na film :D. // po druhom zhliadnutí pridávam tretiu hviezdičku,bol to masaker a strašne som sa smial