Kronika (2012)

Keby sa prvá polivica filmu tak nevliekla a mala také tempo ako posledná pol hodinka,bolo by to omnoho lepšie. Takto prišlo to najlepšie až v samotnom závere. Nebyť tej kamery ktorá mi dosť vadila a zdĺhavého začitku bolo by to možno aj na 4 hviezdičky.

Nevyhrožuj (1996)

Neuveritelne, nezmyselná somarina,pri ktorej som sa však dosť často smial. Niektoré vtipy boli skôr trápne ale iné ma naozaj pobavili. Taká mierne podpriemerná oddychovka.

Rocky II (1979)

Klasika je klasika,ale dvojka tiež nezaostáva a drží si kvalitu,mňa osobne potešila.

Zjizvená tvář (1983)

999 filmov ohodnotených a predomnov tisíci,dlho som si vyberal film pre toto okrúhle číslo. Nakoniec som sa rozhodol zvoliť scarface,nakoľko gangsterky sú jedným z mojich obľúbených žánrov. Rozhodne to neľutujem,aj keď Scraface na mňa nezapôsobil až tak ako moje srdcovky ako je Bronx tale,či Goodfellas. Je pravda že tu bolo dosť brutality ,Al Pacinov oskarový výkon ,precízna hudba a záver ktorý ma naozaj dostal.Možno bola chyba že som si tento film rozdelil na 2 krát a po opätovnom zhliadnutí prihodím aj piatu hviezdičku,no zatial ostávam pri štyroch. 80 %

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Žánre podobného typu nejako zvlášť nevyhľadávam,ale v hlavnej úlohe s nasypaným The Rockom som si ho nemohol nechať ujsť a dobre som spravil. Film bol veľmi svižný,neustále sa niečo dialo,plno atraktívnych súbojov a na Dwayna Johnsona bol skvelý pohľad. Páčilo sa mi aj ako si prezident hral angry birds počas ničenia sveta,čiže ani humor nechýbal a film splnil všetky moje očakávania.

Ten Největší (2007)

Mám rád filmy tohto typu a keď sa Rob Schneider ujal réžie a obsadil hlavnú úlohu,vedel som že o humor nebude núdza a je sa na čo tešiť. David Carradine ako tréner nemal chybu,vyzeral naozaj hrozne a jeho hlášky stáli za to. Film naprosto splnil účel,rád si ho ešte niekedy zopakujem.

Panic je nanic (2006)

Prekvapilo ma tunajšie hodnotenie. Nebolo to síce žiadne veledielo,ale zase 10 % je prehnané. Pre mňa mierne podpriemerná oddychovka pri ktorej som sa fajn pobavil a dokonca som sa na tento film pozrel niekoľo krát keď ho vysielali v televízii.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Spolu so Southparkom sú pre mňa Simpsonovci najlepší animovaný seriál. Homer je proste frajer a vždy sa na ňom dobre zabavím. Táto rodinka neomrzí proste nikdy.

Beetlejuice (1988)

Veľmi zábavná duchárska komédia s perfektne vypracovanou temnou atmosférov. Burtonove filmy milujem,majú v sebe nejaké kúzlo ktoré vo mne vyčaruje také picity aké nedokáže navodiť žiadny iný režisér.

Střihoruký Edward (1990)

Krásny film, Burton to proste vie a toto bola dokonalosť. Johnny Depp bol taktiež fantastický,na nepoznanie v tej maske a hudba rovnako nádherná. Už ako dieťa som miloval tento film a vždy si ho rád pozriem znovu.