Rocky Balboa (2006)

Pôvodnej klasike sa Rocky Balboa síce nevyrovná,no napriek tomu na mňa film veľmi silno zapôsobil. Plno pekných myšlienok a jedna z najmotivačnejších scén akú som kedy v športových filmoch videl.

Rocky (1976)

Športová klasika ktorá inšpirovala mnoho ďalších filmov. Sylvester Stallone sa zmocnil svojej role precízne a film bol plný emócií. Niečo mi tam však na tú piatu hviezdičku chýba.

Suprhrdina (2008)

Klasická americká stupiditka ktorá však u mňa vyvolala nespočetne veľa krát záchvat smiechu. Asi som bol proste dobre naladený a paródia na spidermana mi prišla vhod.

Expendables: Postradatelní (2010)

Skvelá akčná jazda plná drsných súbojov a dorých efektov, nabitá starými dobrými akčnými hrdinami. Škoda že sa film neniesol po celú dobu v takom duchu ako záverečná pol hodinka. Najviac ma dostal Terry Crews ako "vyplienil" početnú skupinku nepriateľských vojakov s jeho mašinou ktorá pustí 250 nábojov za minutu . Taktiež Jason Statham ako prišiel pomstiť jeho priateľku a zmasakroval niekoľko namachrovaných týpkov,mám rád takéto lekcie a vždy sa na tom dobre pobavím. Silvester stalone na svoj vek vyzerá fantasticky a celkový dojem je veľmi pozitívny,aj keď na 5* to zase nieje. Ale užil som si to a som spokojný. Teším sa na dvojku.

Divočáci (2007)

Zábavné road movie o partii štyroch priateľov ktorých už omrzel ich nudný život a vydajú sa na dlhú cestu na motorkách a cestou sa im prihodí veľa zábavných situácii. Všetci hlavní hrdinovia boli super a vytvorili skvelú partiu. Veľmi príjemná oddychovka,užil som si naplno tento film.

Transformers (2007)

Dlho som uvažoval medzi štyrmi a piatimi hviezdičkami. Scifi vôbec nevyhľadávam a nejako extra ma tento žáner neoslovuje. Transformers bol pre mňa veľmi milým prekvapením a rozhodne ma očaril viac ako Iron man. Dokonca som sa zopár krát z chuti zasmial a myslím si že tie 4 hviezdičky sú naprosto adekvátne.

Vzpomínky (2006)

Veľmi zaujímavý a pre mňa originálny snímok,keďže som nemal možnosť zhliadnuť filmy ktoré tu boli spomínané. V prvej polovici možno trochu zdĺhavý a miestami som až nestíhal spracúvať všeky informácie , ale všetko bolo dobre premyslené a postupne sa odhalovalo. V druhej polovici film nabral spád,prešlo sa do akcie a už som si iba s úsmevom na tvári vychutnával perfektné vyvrcholenie. Denzel Washington tradične fantastický a ja som bol pri záverečných titulkoch spokojný.

Antikrist (2009)

Veľmi náročná psycholigicka dráma,ani nie horor. Možno som len nebol správne naladený ale mňa to vôbec neoslovilo.Ale prostredie bolo pekné.

Ať vejde ten pravý (2010)

Pôvodnú verziu som nemal možnosť zhliadnuť,ale tento remake ma veľmi bavil. Bolo to pre mňa niečo nové čo som ešte nevidel a film som si vychutnal dokonale. Chloë Grace Moretz mám rád a zahrala svoju rolu perfektne. Možno to nebolo dokonalé,ale ja som spokojný. Zaslúžené 4*

Plameny vášně (2003) (seriál)

Jedna z mála telenoviel ktorú som dopozeral celú. Nemôžem si pomôcť ale nejako ma to chytilo a vždy som to zapol a sledoval s tým že som sa tešil na ďalší diel. Aj keď som si vedomí že to je totálna "kravina" proste som sa do toho dostal a nevedel prestať