Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)

Dosť biedny dej,ktorý je však vyvážený skvelými súbojmi a akciou. Boyka aj Chambers boli perfektný a nevedel som komu v boji fandiť. Trochu mi vadili nedotiahnuté vedlajšie postavy,ku ktrým som si nevedel po celú dobu vybudovať vzťah a čo si o nich myslieť,ako napríklad Chambersov spoluvezeň na drogách... Čo ma potešilo bola perfektná kamera,veľlmi dobre sa mi sledovali súboje a taktiež frustrujúce Ruské prostredie.Lepšie 3* naozaj lepšie,no ako som povedal,mám zopár výhrad.

Muži v naději (2011)

Celkom zábavné česká komédia miestami prelínaná tragickými momentami a zopár pikantnými scénami. Myšlienka mi prišla trochu pokrytecká a Kerekeskyn slovenský prízvuk mi otravoval celú dobu život, ale bavil som sa až nečakane dobre na to že podobným filmom sa skôr vyhýbam. A Polívka ako starý perverzák je perfektný.

Nezapomenutelné prázdniny (2013)

Priímené prekvapenie,nenásilná letná podívaná o mladom outsiderovi,ktorý zažije najlepšie leto vo svojom živote vďaka krásnej slečne a nejakému náhodnému dobrákovi,ktorý si ho vezme pod kontrolu. Jediné čo mi vo filme nesedelo,bol Steve Carell,ktorý sa mi hodí skôr do role 40 ročného panica,než protivného otčíma, čo podvádza svoju ženu ...

Machři 2 (2013)

Celý film sa nesie v skvelej nálade,je to siíce úplne zbytočný a znezmyselný film,ale za tie úsmevné situácie ktoré sa dejú prakticky počas celej doby,to určite stojí vidieť. Naozaj som sa z chuti zasmial. Je to jeden z týc filmov pri ktorom treba vypnúť rozum a relaxovať

Nikdy to nevzdávej (2008)

Na mňna film veľmi silno zapôsobil,takúto tématiku mám rád a doslova som si zgustol. Perfektné súboje,super tréner,pekné baby,autá sympatický hlavný hrdina aj záporák, plno motivácie,proste všetko čo do dobrého športovo akčného filmu patrí. Je to jeden z filmov ktorý si určite ešte zopakujem a nie len raz.

Gympl (2007)

Pozrel som sa na gympel znovu po pár rokoch a musím hodnotenie znížiť. Tie herecké výkony boli strašné,neveril som to vôbec nikomu,možno snáď tomu utláčanému učitelovi,ktorému žiaci tikali a zdravili ho čau. Téma však bola atraktívna, dej ma oslovil a nemôžem povedať žeto bolo zlé. Najviac sa mi páčil Kraus ako arogantný podnikatel,škoda že nedostal viac priestoru,pretože na jeho správaní som sa naozaj pobavil.

Mládí v hajzlu (2009)

Knihu som nečítal,no film ma nejako extra neočaril. Jedna zo slabších,nie príliš originálnych,ani vtipných romantických komédii. Pozerať sa na to ale dalo,taže 2* sú adekvátne.

Pařmeni (2011)

Celkom sympatická a zábavná komédia,ktorá mi trochu pripomínala slabší odvar hangoveru. Humor väčšinou funguje,aj keď už je tolko krát obohraný,zábavné momenty prevažujú.

Eminem feat. Lil Wayne: No Love (2010) (hudební videoklip)

Bez Lil Waynea by som sa pohyboval vo vyšších číslach,kazí mi dojem z pesničky. Nemusím moc tento černošský štýl.

Otravný pomeranč (2009) (seriál)

Žiadne umelecké dielo,ale originálne,vtipné a celkom milé.