Bezstarostný sex (2007)

Podľa názvu človek očakáva nejakú perverznú úchylnosť, ale ono to tak v young people fucking vôbec nieje. Možno ten týpek čo sledoval svoju ženu ako si to rozdáva s tým čudákom a popritom sa uspokojoval. Inak je to celkom romanticky film zo životných situácií a vyznieva ceľkom uveriteľne.

Rocky III (1982)

Takže tretia časť sa mení z drámy a psychológie na akciu a tempo. Niekomu to možno vyhovuje, niekomu pomenej. Ja nemôžem celkom jednoznačne vyjadriť či na mňa táto zmnena zapôsobila pozitívne. Súboje boli super, Hulk Hogan fajn spestrenie, spojenie s Apollom tiež dobý nápad. Na druhej strane to už nieje ten pôvodný Rocky.

Milý Johne (2010)

Nemôžem si pomôcť, ale na mňa to zapôsobilo. Totálne som sa vžil do hlavných postáv a prežíval všetky ťažké aj pekné chvíle s nimi. Tatum svoju úlohu zvládol perfektne a Amanda bola nielen pohľadná, ale aj veľmi presvedčivá. Občas dopre padne aj romantika a takúto celkom môžem.

Do útoku (1987)

80 roky majú svoje čaro, to platí aj v Over the Top, no nechytá sa na ostatné lahôdky ako je Rocky. Armwrestling je zaujímavý námet a Stalone má proste charizmu a ku všetkému ten strhujúci záver... Mne sa to páčilo.

Lžeš, zemřeš (2012)

Ďalší film vraj inšpirovaný úspešnou sériou Saw (ja tam nejakú extra podobnosť nevidím) . Ako horor mi to moc neprišlo, skôr psychlogický thriller s plno chybami. Na to že sa celý dej odohráva prakticky v jednej miestnosti, sa tvorcom podarilo vyťažiť pomerne dosť. Tá hra na pravdu ma celkom oslovila, Ellen Hollman mala tiež niečo do seba a záver mi pripadal skôr ako z romantického filmu než z "hororu". Napriek všetkému som si ho celkom užil večer pri pop corne, aj keď to nebolo nič svetoborné.

Zkratka ke smrti (2009)

Tuctová teenagrská vyvražďovačka (ak to tak môžem nazvať, keďže s tými vraždami to tu bolo dosť biedne) ktorá fanúšika hororu nemôže ničím prekvapiť. Nemôžem povedať že by som sa vyslovene nudil, ale videl som to už všetko toľko krát a navyše tu všetko trvá tak dlho kým sa film niekam pohne a keď sa aj pohne, zistíme že to bola vlastne kravina. Záver trochu prekvapil a keď to celé hrniem, tak taký slabši podpriemer.

Komando (1985)

Keby som film nemal v malýčku ako chlapec a nepoznal každú jednu Arnoldovu hlášku, možno by mi Komando prišlo teraz trochu smiešne, plné logických chýb a trochu ako paródia na žáner. No beriem ho ako nestárnucu klasiku a nemôžem mu vytknúť veľa vecí, snáď možno prehnaná záverečná strieľačka, kde Arnold vystrieľa sám celý ostrov vojakov. Práve to však malo svoje čaro a o zbrane, výbuchy a násilie neni núdza. Nieje to však pre každého, no ja ako fanúšik hodnotím kladne a teraz ako pravideľný navšetvník posilňovne som ocenil aj scénu kde Arnold vesluje a krásne sa vynímajú všetky svaly, od chrbtových až po prsné. No nádhera a veľká motivácia pre všetkých cvičiteľov.

Rytmus: Video Collection (2010) (video kompilace)

Čo sa týka videoklipov sú naozaj kvalitné,texty už poslabšie,no niektoré majú tiež niečo do seba a je v nich kus pravdy. A čo musím uznať vo väčšine prípadov sú jeho pesničky dosť chytlavé,aj keď sa jedná o nezmyselné texty. Osobne Rytmusa nejako nesledujem, ale ako osoba mi príliš nereže svojim správaním a v poslednej dobe ani tvorbou. Zbierku týchto videoklipov hodnotím objektívne bez ohľadu na predsudky troma hviezdičkami.

Ils (2006)

Podľa skutočnej udalosti hmmm ... Atmosferický horor kde sa naäptie buduje pekne pomaličky a divák nevie čo môže očakávať a z čoho má mať vlastne strach...o to šokujúcejšie bolo pre mňa rozuzlenie a neviem ako sa k tomuto zaujímavému/divnému snímku staviať. Určite bol však pre mňa v oblasti hororu obohacujúci a užil som si ho.

Dostaň ho tam (2010)

Nebudem popierať že je to tuctová americká fekálna komédia. Jonah Hill ale dodáva filmu iný rozmer + niekoľko nezabudnuteľných scén a hlášok (napríklad Jeffrey), do toho aj nejký ten príbeh a fajn hudba robia z Get Him to the Greek mierne nadpriemernú komédiu,ktorú si ešte rád zopakujem.