Mrtví a neklidní (2013)

Sledovať film z pohladu zombíka som ešte nemal možnosť a dopadlo to dosť fajn. Dokonca by som povedal že romantika tu funguje lepšie než v tých presladených romantických drámach. Zamilovaný zombík bol sympatický a celkom som s ním aj súcitil a keď začali zombíci pomáhať vojakom v boji s kostlivcami, som neudržal smiech. Žiadne umelecké dielo, no pre mňa príjemná zmena, lepšie 3*

Dovolená za trest (2014)

Vedel som že Sandler nikdy nesklame, ale že budem až takto nadšený som nečakal. Po celú domu som mal pri sledovaní blažený úsmev natvári, sem-tam nejaky ten hlasitý smiech, romantika nebola ako skopírovaná z romantického filmu, herecké obsadenie bolo skvelé, (až na masturbátora, ktorý mi pil krv celý film) krásna afrika a za Terryho Crewsa musím dať hviezdičku navyše. Ano je to iba ďaľšia tuctová Sandlerovka, no jedna z tých lepších. 4* a za Terryho som chcel aj pridať, to by už však nebolo objektívne hodnotenie.

Pátek třináctého 8 (1989)

Nakoniec som sa odhodlal aj k ďalšiemu pokračovaniu mojej obľúbenej série, no dopadlo to podobne ako predchádzajúca časť, dokonca ešte horšie. Jason na Manhattane ? to nie. O vraždy síce nebola núdza, no už to ide úplne iným smerom.

Legenda o vraždícím strašákovi (2013) (TV film)

Nesľuboval som si veľa od Scarecrowa a o to viac som bol potešený. Hneď na začiatku film naberie tempo a udržiava si akciu až do samotného záveru. Žiadne zbytočné naťahovačky a primitívne rozhovory, proste tam strašiak (ktorý bol mimochodom tiež celkom fajn spravený) nabehol a začal sa hon na mačku a myš. Tiež sa mi páčilo prostredie opustenej farmy, kukuričné pole a stará stodola. Lepšie *

Noční můra v Elm Street (2010)

Klasika je klasika, ale nemôžem povedať, že by ma remake sklamal. Jediné na čo som si počas celého filmu nezvykol, bola Freddyho tvár, Englund je proste nenahraditeľný, inak som spokojný.

Oculus (2013)

Duchárska téma už asi neprinesie nič nového. Priemerný šablónovitý horor, ktorí nemôže ničím zaskočiť. Ale ako fanúšik som si uspokojil svoje hororvé chute

Nákupní maniačky (2013) (pořad) odpad!

Toto je jeden z dôvodov, prečo za posledné 3 roky televíziu vôbec nezapínam ...

In Fear (2013)

Atmosféra super, párik čo blúdi lesnými cestami bol znesiteľný až na občasné nelogické chovanie, záver troška sklamanie, no celkovo to hodnotím pozitívne za tú skvelú atmosféru, ktorú dokáže les,dážď a tma navodiť.

Čistá duše (2001)

Výborne zrežírovaná životopisná dráma s ešte lepším výkonom Russella Crowa a tak isto vedlajšia postava Eda Harrisa. Plno emocií a pohľad do duše schizofrenika podaný citlivým, miestami až humorným spôsobm. Russell sa naozaj predviedol a ukázal že dokáže zvládnuť akúkoľvek rolu od skinheada cez poctivého policajta, až po schizofrenického géniusa.

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Na bezchybnú jednotku sa to nechytá, ale atmosféra zasneženej Západnej Virginie a opusteného sanatoria ma silné čaro a krvilačné beštie sú na nezastavenie, takže určite odporúčam fanúšikom žánru. Klasika ktorá nesklame