Fakjů pane učiteli (2013)

Konečne komédia bez sileného humoru s mierne romantickými prvkami a sympatickým obsadením. Veľmi príjemne strávené dve hoďky.

Temný rytíř povstal (2012)

Perfektné zakončenie trilogie. Dávno som nemal takýto zážitok z filmu. Efekty,postavy,dialogy, Zimmerova hudba, Tom Hardy pre mna jeden z najlepších záporákov za posledné roky a Nolan si ma týmto počinom naozaj získal. Nemyslel som si že sa dá Burtonovska atmosféra niečim predčiť, ale Nolanovi sa to podarilo

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Škoda že Max nedostal viac priestoru. Ale inak skvelá super akčná dvoj hodinová jazda bez extra deja,ale pozeralo sa na tie výbuchy a nárazy dosť dobre.

Mosazná konvice (2012)

Nečakal som že až takto ma film o konvici dokáže zaujať. Perfektný námet, postavy hrali geniálne svoje úlohy a dokonca som sa niekoľko krát aj z chuti zasmial.

Ouija (2014)

Veľmi slabučký horor. A to som sa tak tešil na vyvolávanie duchov. Z tejto témy by sa dalo ťažiť naozaj viac.

RYTMUS sídliskový sen (2015) odpad!

Naprosto zbytočný film. Jediný moment stál za to keď prečítal "romantickú" sms svojej polovičke. To som sa naozaj z chuti zasmial.

Insidious (2010)

Pre mňa ako fanúšika hororov bol Insidious pohľadením na duši. Atmosféra bola dokonalá,aj keď s maskami by sa dalo lepšie popracovať ale film hneď od úvodu nabral tú správnu atmosféru hudba,lakacie scény,napätie všetko fungovalo dokonale a nebol moment kedy by som si vydýchol. No a záver bol už iba čerešničkou na torte a utvrdil ma v tom že musím tomuto snímku udelit plný počet.