Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

dle mého rozhodně jeden z nejlepších válečný filmový počinů vůbec. Jak se toto podle mého názoru pozná? Zejména tím, že série obsahuje díly, kde v podstatě nepadne jediný výstřel. Ale člověk se v průběhu sledování myslí přesune do toho zákopu vedle aktéry filmu a zachvátí ho stejná panika jako kdyby v tom zákopu opravdu byl. Ti, co mají surround zvuk, navíc ocení naprosto dokonalý prostorový zvuk, kdy má člověk tendenci uhýbat před kolemsvištícíma kulkama.

Karamazovi (2008)

skvělý film, skvělá atmosféra, excelentní výkony herců. Od tohoto obsazení se snad ani jiné než excelentní výkony čekat nedají. Zelenka je prostě king a už se teším na další jeho filmy.

Vyvolávač deště (1997)

Hezký film, ale chvílema celkem nuda. Stojí za vidění, ale znovu bych si to asi nepustil.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Je to film ve stylu Forresta Gumpa, ale nikoliv, že by od něj nějak kopíroval. Po dlouhé době film, který mě opravdu nadchul! Dávám 90%

Yes Man (2008)

Takovej pohodovej film, člověk se zasměje, né zas nějak moc, ale rozhodně jsem odcházel s příjemnými pocity.

Sky Fighters: Akce v oblacích (2005)

Ten děj je nehorázná kravina, o tom žádná. Ale ty záběry letadel jsou naprosto dokonalý. Ideální by bylo to sestříhat jenom na ty letadla a pak by z toho byl pětihvezdičkovej dokument.

Knight Rider (1982) (seriál)

Nemůžu si pomoct, ale dávám 1 hvězdičku za kvalitu, 1 za technické provedení auta a 2 z nostalgie. Na tomhle jsme přeci vyrostli. Já ve svých 30ti na ten seriál vzpomínám dodnes. A jestliže jako dítě čekáte před šumějící rakouskou televize, abyste viděli seriál v němčině, tak to snad ani nemůžete hodnotit podle nějaké technické kvality. Ten seriál měl přeci obrovský úspěch, to víme všichni a měl by mít tomu odpovídající hodnocení.

Bláznivý příběh Robina Hooda (1993)

Nechapu jak se někdo může u takového filmu nezasmát. Zároveň nechápu jak ho někdo může srovnávat například se Shrekem. Tenhle film je z roku 93 a byl z jednech nejpovedenějších parodií té doby. Pamatuju si, že když jsem ho viděl poprvé tak jsem se u toho válel smíchy.

Komando (1985)

Komando je prostě potřeba brát tak jak bylo natočené. V podstatě na něm vyrostla celá generace kluků, pro které ten film neměl chybu. Když jsem se na něj teď díval po asi 15ti letech, jasně že jsem si říkal, že to je nehorázná kravina, ale má i svoje kouzlo.