Pod povrchem (2000)

Režisér se snaží diváky vyděsit jen několika infarktovými lekačkami a zbytek flmu je nuda. Harrison Ford nemá moc co hrát.

Po čem ženy touží (2000)

Příjemná podívaná s exceletním Melem Gibsonem. Jen těch finálových rozhovorů o tisíckrát provařených tématech mohlo být méně.

Pluto Nash (2002)

Zasmál jsem se jen jednou, a to šklebícímu se robotovi, který je i tak jen parodií Krytona z Červeného trpaslíka.

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Skvělá zábava s několika geniálními scénami. Kdyby to bylo aspoň o čtvrt hodinky kratší (třeba o ty dlouhé panoramatické záběry exteriérů, které se marně snaží napodobit kouzlo Pána Prstenů), bylo by to za plný počet. Takhle 9/10.

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Napoprvé jsem se docela nudil, protože mě tehdy míjelo kouzlo Johnyho Deppa. Po Edu Woodovi mi ale nezbylo než přehodnotit všechny filmy, které s Johnym stojí a padají.

Persona (1966)

Jeden z filmů, které naprosto nechápu, ale jejich poetika mě dostala. Nebo je tohle režisérův záměr?

Pearl Harbor (2001)

Na akci čekáme stráášně dlouho a ta je pak dost na jedno brdo.

Pátý element (1997)

Zřejmě poslední film Bruce Willise, ve kterém je největší hláškující a neomylně střílející frajer v Hollywoodu.

Past (1996)

Po scénáristickém úspěchu s Nájemnými vrahy se bráškové skvěle předvedli i jako režiséři. Ani nevím, co bych vytknul. Snad jen ta postelová scéna byla trochu nadbytečná, ale rozhodně ne nudná:-)

Paparazzi (2004)

Tři hvězdičky za obsazení Toma Sizemora. Předvádí tak úžasně slizkou hyenu, že by se měl bát vyjít na ulici s foťákem, aby mu někdo nerozbil hubu.