Rande na dvě noci (2014)

Romantické průměr. Celá zápletka je řečena v popisu. Ber nebo nech bejt.. Nepřekvapí nenadchne.

Zpráva (2020)

Silné téma, asi jako každé zpoza drátů v Osvětimi. Přesah určitě. Stojí za zhlédnutí. Doporučuji & Netflix (auschwitz report)

Baba na zabití (2003)

Klasické téma věcného břemene zpracované ve filmové podobě. Baba je nesmrtelná a novomanželé zoufalí. Vtipy křečovité a na mě moc nereálné. Ale proti gustu.. 3 hvězdy jak vyšitý

Tetris (2023)

Sakra to byl ale dobrej film! Napětí, vtip, téma videoher, souboj komunismu a zbytku světa.. Mám pokračovat? Ne, pusť si to raději! Za doporučení děkuji Pavlovi ;)

Tesla (2020)

Kecací, pomale se táhnoucí, pro absolutní uctívače tohoto fyzika možná. Pro zbytek ne..

Pohotovost: NYC (2023) (seriál)

Jako jo, he to seriál, je z prostředí NYC 🗽 a je o zachránce. I té letecké, ale co Vás na první spoiler zarazí - tam se nespěchá! Všichni mají čas, v klidu si zacouvají s tou záchrankou a pak až jdou. Ledvina neledvina, pacient nepacient. Podle mě divný. Další věc, která mi vadila, přibližně od třetího dílu je to víc sonda do života záchranářů, než docu series o jejich práci. Záběrů z nemocnice je dost, ale takovou telenovelu z toho nemuseli dělat. Za mě moc málo akční. Doporučení bych asi nedal. Pokračování si asi nepustím.

Muž jménem Otto (2022)

Tak ti nevím.. Sladký? Jo. Silný? Spíš ne. Podle mě až moc normální. Místy jsem hodil takový úšklebek, ale jinak nic. Prakticky je děj jasný z traileru a nic jinýho, kromě vysvětlení toho, jak umřela jeho žena se nedozvíme. Asi nejsem v moodu na těžký témata. Přesah to možná má, ale ne pro mě a ne teď. Život je fajn, pokud ho máš pro koho žít (jak říká Otto)..

Záhadná bouře (2018)

Ntpč 😂 Asi jsem neviděl tak dobrej film od dob co byl novej Počátek.. Total mind blowing fuck up! Val si to pustit na Netflix a dávej pozor. Jak tu někdo psal: logické chyby by se tu našly.. Spoiler: Třeba, že si ženská celou dobu pamatuje jeden film. Jinak ale nemám slov.. Impozantní španělská tvorba a jednoznačné doporučení. Tady to nemá přesah, ale jak říkám - je to něco neskutečnýho!

Díra (2019)

Zajímavý psycho thriller (z hororu moc nemá podle mě, ale já mám možná taky posunutý metry) na téma ti nad námi a ti pod námi. Vše se točí okolo jídla a života a smrti. Přesah je tu jako prase ale vysoko to hodnotit nemohu. Je to spíš zajímavé než dobré. Ten koncept, ta spravedlnost, paralela se životem - to je to, co si z toho beru. Krásný 3.