Noc je ještě mladá (2011)

Pohodová komedie na dobu pozdní večerní, kdy už mozek odpočívá. Klasický I-Want-High-School-Queen scénář. Lepší 3 jak za soundtrack, sexyness hlavní aktérky a taktéž příběh. see ya

Znovu a jinak (2011)

Solidní výplachosračka, která se ovšem dá dodívat do konce aspoň skrz Charlize. Hořká komedie to každopádně, pro mě osobně asi i zrcadlo který ti to nastavuje. Ale kolem a kolem žádnej lesk asi. Lepší než čumět večer do zdi nebo jít spát asi tak.

Santa Claus (1994)

Nuda, nuda, šeď, šeď.. :( mix amerických vánočních klišé spolu s vykrádačkou soundtracku Sám doma, který je mmch ze stejného roku 94. V té době asi hot topic, když natočili ještě dvojku a trojku. Ale žánr "kids comedy" mě asi už jen tak nezasáhne pro mé čtvrtstoletí na dortu.

Ani ve snu! (2016)

Někde přemýšlíš kolik strhnout z plné palby, jinde kolik udělit, protože se toho zas tak moc neudálo. Mařka mi připomněla tu pizdu z Chobotnic ze 2. patra a film celou dobu nenabídl nic víc a tak stejně jako její hrudník byl děj plochej jako letiště v Dublinu :D ec a 1 hvězdu za křečovitou snahu a netotální průser

Kosti a skalp (2015)

Zacatek asi bude uspavajici. Proto jsem asi ostatne usnul. Simmons s chromym Wilsonem to dobre zakrouzili spolu a konec dava slusnou pecku na probuzeni. Jo tam to nese prvky hororu a napeti uz trosku eskaluje. Nicmene vahal jsem vahal zda dat 3 nebo 4 hvezdy v tomto pripade. Nakonec konstatuju, ze pokud obetujete 2h tomuto, mnohdy udelate lip, nez kdybyste vypli 4 nudny filmy po pul hodine. Napinavy, bojacny pro padavky a hororu se bojici slecny, mne se ve skrze libici. 4 a cau

Orphan (2009)

Jako vždy to tu Verbal slušně shrnul :D a závěr filmu graduje rychleji, než ta malá bestie stíhá růst. Musím dát 4, protože mě film stihl probudit a získat si mou pozornost na poslední půlhodinu i po posce 🏋 a značné únavě. Horor slušnej, Roden tam hrající už jen vyvolal pár špatných vzpomínek.

Fakjů pane učiteli (2013)

Tu a tam se uchechtneš, školní prostředí typu armagedon, to vše zabaleno do echt deutsch kabátu. Kriminálník kterej to má na háku, tomu dává lehkost, ale (pod)průměrnej film to nikam neposouvá. Nechápu jak u toho může svítit tady číslo 74% :D po zásluze 2 hvězdy a osobně bych to viděl max na 59%.. :-/

Kolonie (2015)

Celou tu dobu přemýšlíš nad 4kou. Říkáš si plochá Hermiona, OK. Film tě drží v napětí, jasně pohoda. Ponurá atmosféra, jo beru. Ale to i spousta jiných filmů. Pak přijde ten strhující závěr, nervy jak hajzl. Napětí by se dalo krájet ostnatým špagátem a najednou.. Prostě si to pusť! :D Emma Watson, big applause, must see. Mrazivý historický thriller podle dohledatelné skutečné události! TOP Hermiono - jen tak dál.

Děda je lotr (2016)

Robík de Niro a vlastně všichni kdo do toho šli, se až příliš prvoplánově snaží těžit ze značky série 3 filmů před tím. Ne nemůže to fungovat s mr. Efronem a ne, není tu nic vyvinutějšího než plochá 13ka, ač se snaží všichni sebevíc. Křečovitým vtípkům se občas zasmějete ale jinak prach, šeď a nuda. Takže lepší než čumět do zdi, ale trailerem se nenechte zmást jasný pane. 2,5 hvězdičky zaokrohluji vy víte kam..