Gridlocked (2015)

Poměrně jednotvárná záležitost s Lincolnem tak jak ho známe.. Pár logických chyb ten film mírně deklasují a nic moc vývoj děje jakož i postav stahuje celé dílko do bahna průměru. Neurazí ale ani nenadchne nijak extra -_- 3z5

Kdopak to mluví (1989)

Přál bych si ho vidět v originále, což se mi doufám někdy splní. Jinak samozřejmě definice žánru komedie a zábavný pohled na film z New Yorku let devadesátých. Kirstie kočka a John tehdy ještě mladý ucho. Rozhodně nutnost vidět jako součást kulturního filmovýho rozhledu. Dal bych asi 5 hvězd, pokud bych němel období šetření s něma.

Rychle a zběsile 8 (2017)

Nevěřil jsem že to někdy řeknu, ale od pětky, na které jsem byl 2x v kině jsem po zhlédnutí tohoto veledíla už asi unaven. Nonstop akce více či MÉNĚ uvěřitelného vybuchování, závodění a soupěření se zlosyny už prostě nefunguje asi na mě. Proto poprvé historicky musím slevit z pětkovitého nasazení a ocenit FF8 pouze čtyřkou. Nevím jestli už stárnu, nebo mě jen neberou plameny šlehající z atomové ponorky (ahoj tlaková vlno, kde seš?), před kterými Vina Naftu chrání jen 4 auta :D Subjektivně mi přišly stejný jak sedmička tak tento díl. Uvidíme zda mě donutí jít do kina podeváté, ale už to zavání seriálem pomalu a je čas přemýšlet o druhé sérii pomalu ale jistě. Vinnie už určitě musí mít následovníky v rodině.

Klip (2012)

:D :-o :D Trochu mi uniká, nad čím tady pode mnou všichni jásají?! Jestli je tohle 100% echt slovanské hardcore porno v něčem autentické, tak věřím, že v zobrazení Srbska a jeho mentality :D Nepaušalizuju tady, ale dovedu si představit těch 75% lidí převážně z venkova, že to tak prostě chodí. Holka je hodně cheap a hodně subinka - no sexuálně otevřená je slabý slovo. Tohle je sexuálně rozglábený, jak když parkuješ buldozer v garáži pro Hyundai i10 :D přirovnal bych to k Srpski filmu a z toho důvodu sahám po mrazivě nízkém hodnocení. Asi neumím ocenit, tak krutou realitu a tudíž 2* za upřímnost & explicitu.

Tahle země není pro starý (2007)

Bože to je ale píčovina :D nevím, jestli mě bavila (napětí tam bylo a akce taky - 2h utekly jak voda) nebo nasrala, že skončila jak skončila.. Anyway třeba mi to někdo jednou vysvětlí, kdo na to mrkne se mnou třeba ;) někdy, po plavání, nebo tak.

Teorie tygra (2016)

Smutnej film o zapičených ženských, který bohužel ovládají nemalou část českých domácností a ještě si myslí jak nedělají dobře. Charakterově normální postavy hráli jen Kohák s tou svou a samozřejmě ti chlapi. Jinak průměrný film, který neurazil, ale ani nijak neohromil za 3 a zdar. Kde není důvěra, nemá vztah co existovat!

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Brutální katastrofa, která se stala během mého života! :) nemám slov.. Must see stuff, Sully - you're my hero ;)

Match Point - Hra osudu (2005)

Hodně dramatická Woody romanťárna zejména v posledních 25min filmu. Emily Mortimer (ač nadržená jak stepní koza) nemůže na sexymetru posbírat nikdy víc bodů, než americká kráska Scarlett Johansson :) to je přeci jasné.. 4 z 5 za outstanding zážitek a pokračujeme v probádávání mileniálních sladkofilmů :D

Chlap na roztrhání (2012)

Průměrná echt vyslazená romantika bez hlubšího zvratu a až na chorobné ztotožňování se s hlavním hercem, mi ničím v paměti asi neutkví :( hešteg romantik, snílek, forever ever, only you bla bla bla