Podnikavá Joy (2015)

Všechno jen ne mainstream. Všechno jen ne Áčkovej film. Všechna klišé, ale dívat se nepřestaneš. Je tu toho dost - skoro až všechno, ale přece jen to není nejlepší kategorie. Je to určitě vánoční film. Není to film pro každého. Je to drama. Víc než o zápletku jde o příběh. Má to happyend. Já to doporučuji, 4* s přehledem. Super zimní příběh pod deku..

Srbský film (2010)

Nechutnost, sranda, šok, originální dílko, nekonvenční záležitost, ne každému po chuti, nutno vidět abys mohl hodnotit. Nic pro slabší povahy :)

Zahulíme, uvidíme (2004)

Pár hlášek, spousta trávy a nezhulenej se na to rozhodně dívat nechceš.. Což se mi bohužel podařilo takže pár koz a zadků a.k.a americka komedie z devadesátek, ale na víc než 3 hvězdy to není jasný pane..

Hartova válka (2002)

Já asi nesdílím opovržení finančním výsledkem této czenglish záležitosti.. Za mě solidní večerní oddechovačka s Colinem a Brucem :) téma 2. sv. v. palec nahoru, trošku chaotičtější rozpoznávání toho, kdo za co může ale vcelku dobrý a napínavý film. Čili zasloužené 4. Auf wiedersehn

Jak přežít single (2016)

"Jenom doufám, že to fakt aspoň někdy uvidíš.." Jo jasně pro někoho to příběh nemá, někdo s očekáváním velkofilmu je z toho na vévrat, ale já nečekal nic takového ;) Kulturně obohacen odcházím z kina a film byl podle mě o životě. Protože jediný, na čem záleží je, abys ten život naplnil chvílema, kdy ti je/bylo dobře. A stojí to za nespočet (třeba 1000) zoufalých pokusů. Protože život je jen jeden a nic po něm není. A proto jdu za tím co cítím. I love my dreams >>konec sentimentální chvilky << na vyplnění večera good, jako předehra moc ne, leda byste si byli souzeni ;) a v to leckdo věří!

Hardcore Henry (2015)

Nonstop akce od začátku do konce! Z průměrného bahna prostého středu kinematografického fondu film vytahují 3 následující věci: kamera - za celou dobu z pohledu první osoby (to je ze začátku nepřirozené, ale zvyknete si), strhující akce a drive, které nenechají vydechnout natož usnout. A konečně prsa v sérii scén z bordelu. :D normálně bych volil 3* za Ukrajinský patos, tady asi z milosti kinočtverka.

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Pro mě oblíbená srdcová záležitost a spojení nenaplněného snu.Leo byl jasně v tomto filmu mým vzorem a takhle by určitě chtěl žít kde kdo z nás :) Pro mě tudíž má zcela logicky film přesah hlubokej a spolu s fajn filmem, který si v pravidelných intervalech vždy rád pustím znova, nemůžu jinak, než plným počtem. 5/5

Velký (1988)

Pecka z US 80. let. Dobová atmoška na vás přímo dýchá a Hankie je tu mladej švihák. Nechybí ani otec od Kevina McCalistera a celé je to roztomile rozpačité přesně v duchu let, ze kterých film pochází. Za mě 3 hvězdy - je to určitě lepší než nezapínat ten večer televizi. Pobavilo mě to ale na 4 hvězdy to však není jasný pane. 3+ a pochvala pro zachycenou dobovou stopu a mladýho Toma :)

Archer (2009) (seriál) odpad!

Ještě nikdy se nestalo, že by mě něco odradilo tak moc jako Archer po pilotním dílu 1. série :D Nevím jestli to bylo anglickýma titulkama, přišlo mi, že co sem měl pochopit, jsem pochopil. Ale neuchychtnul jsem se ani jednou a to je podle mě safra málo :( malovanej koncept mi nesedí a té promiskuity tam na můj vkus zas tak moc není. Boha jeho, tohle fakt ne

Pořád jsem to já (2014)

Příběh je silnější než noha od kulečníku i než vývar po přidání celé palety Masoxu. Ne, že bych to neočekával, ale takový filmy prostě nemusím. Jasně obeznámil mě aspoň s průběhem nemoci a doufám, že na starý kolena mi ten zkurvenej Němec NEBUDE schovávat věci nebo místnosti (např. záchod). Julianne dobrý, podala to naprosto věrohodně. Film pro mě emocionální přesah nemá. Nikoho kdo má Aldy neznám a díval jsem se jen na základě jednoho slovenského doporučení. Film emocionálně silný, nicméně mně zas tolik nedal. Více bych se rozhodně bavil u jiných filmů, kde můžu žasnout, užívat si a bavit se. Přičemž se nemodlím aby našla herečka prášky v šuplíku pod modrou lampou a mohla to trápení ukončit.. :( 4z5 fuj a zdar.