Sedmý hřích (2001)

Ty šukačky mezi Antoniem a Angelinou to oživovali jinak jsem usínal :( děj podprůměrnej. Jako inspirace spoludivačky k plánům na večer ideální :) jinak asi jen pro Banderas/Jolie fanatiky & fankluby.

60 sekund (2000)

Spousta aut - hodně z nich i dobrejch :) hezká Angie Jolie, napínavá akce a vcelku normální námět s pohružkou smrti bratra když neukradne určitej počet aut do určitýho dne, což už léta nedělá :-D Ale neni důvod posílat film do marastu průměrnosti - je lepší. O trochu.. Prostě solidní kousek autařiny z devadesátek v LA.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Krásné ženy, rychlá auta, nepřetržitá akce a napětí, ale hlavně The Rock, Vinnie Dieselů a zbytek dobře známé party enormně pozvedávající celou sérii. Nenadzvedává mě ze sedačky, že táhnou přes půlku Ria trezor za dvěma sporťákama, protože od toho filmy jsou - aby si trošku pohrály s fantazií. A něco tak minimálně podstatného nemůže zanechat byť jen malinkou stopu na excelentním dojmu, který z FAST FIVE mám. V současnosti vedu tento počin jako nejlepší film co sem z akčních kousků viděl.. A přesně tohle si představuju pod pojmem NEVYHOZENÝ PRACHY ZA KINO. Na filmu sem byl dvakrát ani trošku toho nelituju. Zvonění na mobilu mám od té doby Danza Kuduro :-) Kdo neviděl, nepochopí. Absolutní nutnost pro fanoušky aut, bab, akce a napětí!

Pan Nikdo (2009)

Nevím, jestli zrovna "šlupka jako hrom" (kleopatra), ale rozhodně koukatelný film. Nemám moc rád, když na konci filmu, nebo po jeho zhlédnutí se všechno dokonale nevyjasní. Je tu příliš mnoho paralelně se vyprávějících příběhů a to na mě dělá už dojem zmatku :( Jako jo, je poznat kdo je kdo a s kým zrovna Nemo Nobody peče, ale že bych si učůrnul do gatí při závěrečných titulcích to teda fakt ne.. Sci-Fi určitýho druhu miluju. Tohle je jen prostě neotřelý a zajímavý, ale jak říkám dost složitý..

Next (2007)

Geniální film zobrazující schopnost nahlížet do budoucnosti. Tohle je druh Sci-Fi, který mám prostě rád. Hezká baba, strhující příběh, až překvapivě nečekaný konec ale hlavně non-stop napětí. Líbí a moc! EDIT 8.9.2013 - stále tak kvalitní jako když jsem film viděl poprvé musím silně doporučit..! Je to první sci-fi co mě uchvátilo - kdo neviděl, nepochopí. Žánrově bych připodobnil k In time s Justinem Timberlakem

Osudový dotek (2004)

Krásná Amy Smart, Ashton Kutcher měnící okolnosti děje cestováním v čase a ohromná zvědavost jak to všechno dopadne, byly zdrojem výborného dojmu z tohoto filmu.. A i když sem si ze začátku říkal co to může být, na konci jsem byl rád, že jsem hodinu a tři čtvrtě obětoval :) rozhodně se to vyplatilo. Za napínavost a skvěle poskládaný příběh > čtyři hvězdy!

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Úžasnej film, kterej narozdíl od sedmičky nedělá vůbec sérii ostudu - ba naopak! Pozvednul ji na samý vrchol, kde doteď sídlily první díly zakládajícího žánru "teenage movie". Takhle přesně by to mělo vypadat! a jak poznamenal "Superpero" nepamatuju, kdy naposledy se kino takhle smálo :) Skvělý film - můžu jenom doporučit - čekat od něj můžete přesně to, co v Prcičkách nikdy nechybí !!!

Simpsonovi (1989) (seriál)

Žlutá klasika - znám ho od dětství, dosud jsem ale neviděl poctivě všechny díly. První 2-3 série se "starým" designem jsou nekoukatelný. Čím novější, tím víc se mi líbí a tím raději je sleduju (21. série a dál - ta kvalita je boží). Samozřejmě nedám dopustit na český dabing s bezkonkurenčním Lábusem a výborným Dejdarem, ale i ostatní sou fajn! Rád se podívám, kdykoliv je zastihnu v TV. Víc takových seriálů..

Lidská stonožka (2009)

Horor netradičního zaměření, kterýmu však nechybí nic, co správnej horor má mít.. Napětí, 2 hloupý Američanky co podstupujou zjevný nebezpečí, protože už se těší až umřou :) psychopata co je postupně zmasí a nakonec všichni až na sexy Ashlynn Yennie poeticky chcípnou. Tohle očekávám od hororu! 4 hvězdy, protože ideální horor je u mě Strangers, The ;)

Lidská stonožka 2 (2011)

Jednička byla dobrá - držela se svýho žánru. Tady se ze začátku nic neděje, stále čekáte, kdy už to příjde a kdy už je začne k sobě "zipovat" a druhá půlka filmu je JEN o tom jak je k sobě "přišívá". Nad to připočtěte 10-násobnou trávící soustavu se vším všudy (urychlenou projímadlem) a máte z toho fekálně a sadisticky vystupňované pokračování stonožky. To, co mě bavilo v jedničce se zde už nenachází.. Nejde ani tak o napínavý horor, jako o zvrácený dokument z lidského řeznictví. Ale výběr postavy malýho špekatýho psychopata je bezchybnej :-D Takhle si je představuju. Kdo dokouká do konce, může si stejně jako já říct, že je borec!