Červený trpaslík (1988) (seriál) odpad!

Mluvenému britskému humoru jsem nikdy nepřišel na chuť (Jistě pane ministře nebo právě RD) - to Mr. Bean je něco uplné jiného. Jsem asi ta druhá skupina, která tento britcom nenávidí. Ač jsem mu zkoušel dát šanci, tahle blbost z ťulpasů z vesmíru mě opravdu neoslovila.

Kobra 11 - Nasazení týmu 2 (2003) (seriál)

Tento seriál sleduji už od dětství a když mám čas, vždy se na něj rád podívám. Někomu vadí nerealističnost kaskadérských kousků Semira Gerkchana, ale dobře se u toho seriálu relaxuje. Je to perfektní oddechová záležitost. Vždy kvalitní zápletka, někdy krásná super auta a občas i nádherné ženy :-) Na Kobře sem vyrostl a i když nehltám každý díl, pár sérií jsem už zhlédnul a když ji zastihnu v televizi rád se podívám. Nadměrná dávka akce a napětí, lehké množství humoru. Takto by měl vypadat koukatelný seriál. Není asi nikdo kdo by ji neznal, ale pokud přece jenom - Kobru 11 směle doporučuji!

Kobra 11 - Město v ohrožení (2008) (epizoda)

Kobra 11 - Na život a na smrt (2007) (epizoda)

Kobra 11 - Na věky věků (2004) (epizoda)

Kobra 11 - Křest ohněm (2003) (epizoda)

Kobra 11 - Štvanice (2002) (epizoda)

Kobra 11 - Jízda smrti linky 834 (2001) (epizoda)

Kobra 11 - Pekelná jízda na dálnici A4 (1999) (epizoda)

Kobra 11 - Atentát (2010) (epizoda)