• Krátkometrážní

Otcové a dcery (2015)

Muccino to ždíme, to je sice pravda, nicméně nic hroznýho to není, protože ty brutální herecký výkony to dost přebijí a ve výsledku to je docela silnej a dobrej film.

Soudkyně Barbara (2015) (pořad) odpad!

Vrchol všednodenní televizní zábavy. Můj favorit je případ s příliš těsnými pánskými slipy.

The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálových počinů vůbec - tvrdý, drsný, krásně plynulý a dokonale propracovaný. Skvělý protiklad dnešní "svižné" tvorbě. Nikde jinde nejsou ulice, korupce, drogy a všechna tato svinstva tak cítit jako tady. The Wire se mi postupně vryl hluboko do paměti.

Hit & Miss (2012) (seriál)

Určitě hodně originální a netradiční, ale bohužel krátký seriál. Je to škoda, jelikož Hit and Miss by určitě ještě měl potenciál něco nabídnout. Drsný britský venkov, sprostý slova, skvělá hudba a excelentní Chloe fungují moc dobře.

Drive (2007) (seriál)

V prvé řadě, když už nic, tak aspoň nějaký závěrečný díl se dodělat mohl... I tak je to celkem zábavná podívaná s poměrně neotřelým námětem, který je ovšem na nějaký vícesériový seriál málo. To především kvůli těžce děravému a nelogickému scénáři a také špatným postavám, v čele s hlavním tupanem. Ani jedna mě vyloženě nezaujala.

Need for Speed (2014)

Jestli nějak zpracovat Need for Speed - tak asi takhle... Vždy to byla těžce arkádní závodní hra s policajtama, nějakým stupidním "příběhem" na pozadí (aby se neřeklo) a nějakou tou buchtou, co nesmí chybět. Ale přitom je ta kravina natočená tak dobře, že si to člověk i užije. Takže nic neřešit, pustit si naplno zvuk a trochu se pobavit u té dobře natočené hovadiny.

Inni (2011)

Inni už jako film narozdíl od Heimy nefunguje. Ani jsem to nebyl schopný zvládnout najednou. Prostě už je to jen jeden velký magický videoklip, navíc s těma abstraktnějšíma skladbama, což pro mě byl někdy problém.