Kabinet kuriozit Guillerma Del Tora - Prohlídka (2022) (epizoda)

Tento díl je perla těchto kuriozit (podobně jako Pitva). Po nezáživných, přeplácaných, nestrašidelných dílech přijde konečně do poslední chvíle napínaný komorní díl, který končí naprosto úchvatně, klobouk dolů.

Melodie kouzel (2022) (seriál)

Příjemný seriál, který má své kouzlo, přijatelnou délku a tajuplného, avšak magicky sympatického kouzelníka. Jako muzikál to neberu, písní tu tolik není, avšak hudebně mě více zaujala mimopísňová hudba v tomto seriálu.

Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálů, jaké jsem kdy viděl.

Zakázaná planeta (1956)

Tomuto kultovnímu sci-fi se klaním až k zemi, úžasné a úchvatné po všech stránkách. Atmosféra na jedničku.

Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (seriál)

Tolik vězňů si zamilovat a hltat každou minutu jejich vězeňského života (i jejich civilní příběhy), to jsem fakt nečekal. Teď je mi hodně smutno, jelikož už jsem to s manželkou dokoukal. Kdybych měl sedět v base, tak jedině s touhle nesmrtelnou partičkou a jejich neméně kultovními dozorci.

Peopekteu geim (2011)

Korejci natočili velice zdařilý snímek o baseballu, napínavý, + s několika mými oblíbenými herci, dobrá hudba, potěšil.

Wani wa Junha (2001)

Jeden z nejhezčích filmů o lásce. Duševně obohacující požitek, + hezká hudba.

Beomjoidosi (2017)

Korejský Belmondo, hlášky super, bitky skvělé, chvílemi jsem ani nedýchal. Bavil jsem se královsky. Bravo!

Geomgaek (2020)

Nenudil jsem se, a to se počítá. Nikterak složitý děj svižně odsýpá, akční scény jsem si užil, lepší čtyři.