Proroctví (2009)

Kdybych měl vědění (Knowing) o tuposti tohoto scénáře, film bych pravděpodobně vynechal. Tohle je na člověka, co natočil Já robot, docela slabota.

Donnie Darko (2001)

Drogy jsou správné, protože jsou správné, áno ?

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Za tajemnými dveřmi se nachází kouzelný a zábavný svět, ve kterém Koralína zažívá velmi tuctový příběh. Bohužel.

Děti noci (2008)

Film co vlastně nemá děj, zajímavé. Zajímavá atmosféra.

Nestyda (2008)

Perfektní režie vcelku obyčejného scénáře, který navíc skončí snad v polovině či co.

W. (2008)

Útok na Irák a Afghánistán byl správná věc, útok na kina už moc ne. Postavy jsou tak přehnané, až by to svádělo ke komedii nebo satiře, ale přitom se vůbec nezasmějete. Brolin má úžasně odkoukaná gesta a styl mluvy, ale vzhledově vůbec nevypadá jako Bushie. A film se tak zvláštně táhne, scény z dob prezidentování jsou poměrně zajímavé, ale ten zbytek už moc ne... až bude film Hussein o Obamovi, doufám že to bude lepší a že ho bude hlavně točit někdo lepší. Stone potvrzuje že je král nudy a promarněných příležitostí. Měli by se vzít se Seanem Pennem za ruce a odjet někam za Chávézem a za Fidelem.

Střepiny (2002) (pořad)

Střepiny mají vlastní politický názor a nebojí se ho prezentovat. A na tom není nic špatného.

Volejte řediteli (1994) (pořad)

Vladimír Železný je Benjamin Linus ostrova jménem Evropa

Bailando - Tančím pro tebe (2007) (pořad)

Horší než StarDance a navíc s příšernou myšlenkou. Je na tom hůř ten co má rakovinu, ten co je retard, nebo ta co nemůže chodit ? Nebo ta paní co by chtěla na dovolenou ?