2012 (2009)

Budete si přát, aby se ty katastrofy, co se dějou v tomhle filmu, děly i venku a ukončili vaše trápení s timhlě filmem. Je to strašně nudné a hloupé a dlouhé. -Pane prezidente, je konec světa, není čas. -Tak si ho udělejte.

Děsnej dupák (2009)

Tak oproti Disaster movie nebo Meet the Spartans to dává asi víc smyslu.. jednooký král.

Informátoři (2008)

Člověk by podle názvu čekal nějakou napínavou akční kriminálku o policejních informátorech... a ona to je nudná hloupost o idiotech...

Bruno (2009)

Je to jen víc a víc a víc toho samého.. jenže to se mi právě líbí ! (a tohle navíc bourá hranice toho, co se dá promítat v kině, přístupnost bych stanovil tak na 35 let)

Králova přízeň (2008)

Mám hodně rád Tudorovce a ty jsou lepší ve všech aspektech.

Stmívání (2008)

Puberťačky pištící při jakékoliv zmínce o Stmívání jsou odpad, tenhle film je vlastně jen uplně obyčejnej, ničim zajímavej a ničim neurážející (až na toho kluka).

Strážci - Watchmen (2009)

Až všichni vzhlédnou k obloze a budou křičet "zachraň nás!" , já zašeptám "dejte mi directors cut Watchmenů a pak možná..."

Poslední dům nalevo (2009)

... kdyby byly všechny zabití tak inovativní a úžasně zábavné jako scéna s dřezem, bylo by to ještě lepší. Ale i tak je to super.