Sněhurka a lovec (2012)

Prosim už fakt dosť ničenia klasickych detských rozprávok. Toto ma už fakt štve!!! Po červenej čiapočke a vlkodlakoch, Janičkovi a Marienke, čoby lovcoch čarodejníc, opäť ďalšia nádhera tentoraz o Snehulienke a nejakom mixe z Hobbita a Pana prstenov. Chapem že USA je na kulturnom upadku a musia sa chytať už čohokoľvek, ale toto je fakt už moc. Bŕŕŕŕŕŕŕŕ', tak už fakt dosť!!!!!!

Mama (2013)

Tak po dlhej dobe vcelku extra posusnanicko. Maminka vydarena, skratka nam majstri hrozy opat trosinku potrhali nervy cez deti. Skoda ze sa to uz stava pravidlom. Od "The Others" je to uz trosicku klise, ale zabera. Aspon sme sa na chvilku vymanili z prostredia USA teenagerskych horrorikov 3 cenovej skupiny a z nizkorozpoctakov s kamerami v izbach, kde nieco strasi a vrazdi a nikdy to nik nevidi 4 cenovej skupiny. Mama fakt stoji za to!!!

Zlodějka knih (2013)

Nemam slov, silne ludsky a jednoducho krasny film, silne blbovzdorny, vdaka bohu zan.

Noe (2014) odpad!

Blbost, nerozumiem preco tak netalentovany autor sjaha na taku latku, akou je Stary zakon. Vobec nechape latku, do ktorej sa pustil. Zial pre netalentovanu generaciu mladych bezduchych nevzdelancov nic nove. Chce to navrat ku klasickej papierovej knihe, nie je vsetko vo wikipedii, a pravda uz vobec. Prosto blbost, skoda penazi, a zial pre mna aj casu!

Ranhojič (2013)

Po Doverske utesy som veril, ze to bude pokoukanicko, a to som odpustal mnoho chybnych realii. Avsak odtialto rozpravocka pre zakladne skoly, aj to pre prvy stupen. Skratka pribeh chlapca, ktory sa z totalnej socky pracujucej v bani v prvej polovici 11. storocia, prepracuje az k poprednemu lekarovi perzskeho a arabskeho sveta a bez vysvetlenia sa nauci cestou hovorit a citat arabsky, pravdepodobne aj hebrejsky, latinsky, ani nehovorim, ako aj dalsie prapodivnosti, tak to je naozaj smiesne. Slaboduche, pre menej narocnych divakov, co nevedia o stredoveku ani prd!!! 2 hviezdy pre ten uvod, inak by to bol odpad za velke prachy!!!

Michael Kohlhaas (2013)

Konecne po dlhej dobe skutocne kvalitny historicky film. V prvom rade za malo penazi straaaasne moc vela muziky, proste s takymto rozpoctom je to prda, muzika, kamera, pribeh, supeeeeer!!!! Hlboko blbovzdorny film!!!!

CBGB: Kolébka punku (2013)

Aj ked Punk urcite vznikol v UK, rozhodne si myslim, ze tento film je prosto boziiiiiii!!!

Záhada Hory mrtvých (2013)

Kedy uz konecne odzvoni filmom typu Zahada Blair Witch 1...nekonecno, ci nekonecne utrpenie sr...y Pranaormal Activity 1....nekonecno, atd. Toto nie je nic ine, zneuzitie skutocnej udalosti a potom jej sprznenie v style USA. Dakujem nie, jedna hviezdicka za pouzitie Quake engine, tot vse!!!!!

Válečná generace (2013) (seriál)

Nie je, co dodat. Nemecko opat potesilo. Spolu s Loren, jeden z najlepsich filmov z nemeckej produkcie, ktore som na tuto temu v poslednej dobe videl!!!

Lore (2012)

Perfektny pohlad z druhej strany, vyborna hudba a kamera, no a samozrejme strhujuci pribeh. Krasny nemecky pohlad na svoje vlastne dejiny a dobu post nacistickej histerie a pomale bolave triezvenie tohto naroda. Vzhladom na to, ze nieco take vyjadrit v tak kratkom case, akym je film, som pokladal za viac ako nemozne, som neuveritelne spkojny. Nemecky film ma v poslednej dobe stale viac a viac prekvapuje. Po trilogii "Nase matky, nasi otcove" - dalsia pecka. Super!!!!!