Táta šampión (2009)

Film, o kterým opravdu nevím co si myslet!

A-Team: Poslední mise (2010)

Svěží letní blockbuster. Je pravda, že jsem od něj moc nečekal, ale pro mě příjemné překvapení.

Číslo 9 (2009)

Vcelku nadějný filmeček se utopil nejen ve špatném scenáristickém zpracování. Filmu chyběl pořádný příběh, emoce, dobrodružství, napětí, humor a ani tajemná atmosféra, kterou jsem z traileru připisoval burtonovkám. Je jesné, že je zde Tim Burton pouze na postu producenta, ale i tak bych od toho čekal víc. Film mi přijde jako něco, co není dotáhlé do konce. Podle mého názoru, velmi slabé.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

První série byl asi nejlepší seriál, co jsem kdy viděl. Prožíval jsem s hlavní postavou každičký problém v jeho dokonalém plánu a líbili si mi i hlášky mezi postavami a jejich neustálé "škádlení". Nedávno jsem si první sérii pořídil na DVD (oproti divixu se dá říct v pořádné kvalitě) a seriál mě bavil stejně jako bych ho viděl poprvé. Škoda jen, že ostatní série postupně ztráceli na kvalitě a originalitě a seriál se začal utápět ve scenáristickém klišé.

Donnie Darko (2001)

Tohle je pro mě přesně ten typ filmu, kdy nevím jestli mě fascinuje nebo nudí, ale svým způsobem si mě nějak získal. Možná je to i finálem, kterému dávám sto bodů a rozhodně donutí člověka k zamyšlení, protože "nejednoduchost" je jeho předností. P.S. Z toho úchylnýho úsměvu Jakea Gyllenhaala mě bude mrazit už snad napořád:-)

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Upřímně jsem se trochu obával, že bude cítit určitý "rozdíl" v pokračování po tolika letech, ale příběh mě opravdu hodně příjemně překvapil. Rozhodně nejlepší Příběh hraček a Pixar opět nezklamal.