V elektrizující mlze (2009)

2** body Krize středního psaní. Při pomyšlení, že tu mám něco napsat je v mi prázdno.. já už vážně nevím co psát.. krize [2] Minus 1* bod Zdá se mi to, nebo Tommy Lee Jones hraje poslední dobou ve strašně ukecaných filmech? [0] Minus 1* bod A když jsme u těch ukecaných filmů. Nevím jestli koukám tak tupě na ten film nebo ty kecy vůbec nechápu. A takový nadšenec, abych si pasáž pouštěl 3x abych to pochopil dělat nebudu. [0] Minus 1* bod Celé to vyšetřování jsem nějak nepochopil. Začíná to vypadt, že jsem měl celkem nechápavý den. A divíte se? Kdo se má v tom počasí učit!! [8] POZOR NÁRAZNÍK 40 let mrtvý černoch v řetězech bez oblečení v bažině, ale on vidí že nemá tkaničky.. chci být taky detektiv..

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

2** body Slovy dva body. Měl jsem rád filmy Od soumraku do úsvitu, Pulp Fiction: Historky z podsvětí a podobné klasiky. A proč? Originální, nádherná hudba, úžasná hudba, kterou jsem si i kupoval jako soundtrack. [H] Minus 1* bod Okoukané, přehnané (i když to byl patrně úmysl). [O] Minus 1* bod Žádný hudba. [I] Minus 1* bod Třetí bod za ty předchozí 2. Možná jsme u toho neměli jíst :-) Možná nás to chvílemi nebavilo. [9] Ať si daj pár let pauzu, třeba to bude zase v módě.

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

3*** body Těžkej marast a masakr. Nevím co hodnotit, to byla taková ptákovina, ale tak jsem si u ní odpočinul (skoro). DTS, rachot, střelba, kočičky, rámus, rychlá kamera a zase dunění subwooferu... Hodně dunění.. Sousedi museli mít vážně radost [J] Minus 1* bod Některé záběry jsem vidět nemusel. Nejsem příznivcem odřezávání kousků těla. [V] Minus 1* bod Za takové množství rozbitých kočiček. [Q] Náš oblíbenec Fr napsal hezké pokračování. :-D

Piráti na vlnách (2009)

4**** body Pohoda jazz... teda pohoda rock. Relax, zanotujete si melodie, bude držet palce, lahoda. [K] Minus 1* bod Ačkoliv to bylo hezké, bylo to dlouhé. To bylo na nás ták dlouhé, že jsme si dělali přestávky. Projít, najíst a pokračovat.[H] Dneska je taky moderní bojovat proti "pirátům". Myslím tím internetové. Já bych ten internet celý zakázal. Akorát se scházejí různí živlové a máničky.

Horší než smrt (2007)

4**** body Hezký.. všechno je tu tak zelený :-) [A] Minus 1* bod Velmi dlouho jsem se takhle nezasmál. Příjemný, film, bod, odebíráme, jen, za, to, že, to, není, film, který, si, pustíme, za, dva, roky, znovu. Hezké, ale přesně na 4**** body [F] Za ty čárky se omlouvám, ale nevěděl jsem jak tam mají být správně tak jsem je napsal všude a tady raději nikde.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

1* bod červená čísla.. momentálně 71%.. ????? [X] Minus 3*** body Ten děj byl slabý, velmi slabý. Nelíbilo se mi to. Předchozí díla byla dle mého zdařilejšího, víc napnula... [X] Minus 1* bod Za ty blbosti ve filmu. A to jsem uznal fakt, že je to komix. [C] A příště bude film o tom, jak v pravěku Šavlozub (Victor) zabil mamuta.. prostě bude každý nový díl po sto letech a bude několik desetiletí co vysílat.. ale kdo se na to bude koukat?

Bratříčku, kde jsi? (2000)

2** body Asi nejsme dostatečně vybaveni senzorem na skryté kouzlo. [X] Minus 1* bod Nekompromisně.. já jsem usnul, ale kdybych usnul normálně, ale já usnul úplně jako hodně jako jo. [Y] Minus 1* bod Já se na konci nesmál. Teda ani během sem se nesmál. Já ani nepochopil toho s tím psem a tou vodou na konci. [Z] Minus 1* bod Nejsme fanoušci Road Movies. A tady někam jeli celý film.. to mi připomíná jeden podobný, kde někam šli a trvalo jim to 3 filmy. [A] Mám kolegu a on vůbec nezná filmy, ani režiséry.. ale obrázky k filmu se mu líbily

Valkýra (2008)

3*** body Na tom prťavém netbooku se mi blbě píše, takže bez odkazů. [X] Minus 1* bod PROČ se u filmu s německou historií mluví anglicky? To je tak divný. Anglicky mluvící němečtí oficíři s anglicky mluvícím pánem s knírkem. [X] Minus 1* bod Možná mi to bude mít někdo za zlé a možná to nepochopí, ale jeden bod dolu za toho pána co hrál plukovníka Stauffenberga. já ty sekty nemusím. [X] Tady obvykle píšeme komentář v kurzívě. Dneska mi dnes nic nenapadá, tak tu napíšu jen text v kurzívě. Originální, že?

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

4**** body Joj. Bojim bojim. [X] Minus 1* bod On to nebyl Tim Burton? Není to teda důvod odebrání bodu, právě naopak. Pokud ovšem vezmu v potaz, že digitalizované záběry byli procedurálně zcela odlišné od korelačních metod aplikovaných v běžné dostupné digitalizové éře multimediálních sepultur, tak musíte uznat, že odebrání bodu je přímým ekvivalentem k pošklebku knoflíkového otce jedoucího na mechanické kudlance. To je prostě fakt. [X] Víc, vííc.. já chvi víííc

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

2** body To bylo šlápnutí vedle. [X] Minus 3*** body Divnej děj, divný tyranosauři.. teda vetřelci. A ten Michael Jackson na konci taky nic moc (myslím tu potvůrku co neměla nos). Stařenka Riply (píše se tak?) se snaží být hustá alienka. Konec se zemí.. proč je to pořád v Paříži, New Yorku nebo na Petříně? To tu "zkázu" neumí zobrazit i jinak?? [X] Když je na zemi tak mrtvo, proč měli strach, že tam ty vetřelci přiletí?