Vetřelec ³ (1992)

3*** body Sestupná tendence.... [X] Minus 2** body Já vám nevím, to bylo fakt slabší. [X] Kdybych neviděl i 4. díl, tipl bych, že pokračování bude na planetě s bláznama. 5. díl v opuštěném zábavním parku, 6. díl v bance a 7.díl na planetě opic.

Vetřelci (1986)

5***** bodů Trochu slabší než ta jednotka, ale když jsem to viděl byl jsem celkem puberta a ta bojová jednotka mne prostě maximálně oslovila. To víte, vidět takový film na TV stanici OK3 bylo něco okouzlujícího.

Králova přízeň (2008)

4**** body Opět jeden film pro Jíťu. Když se mi ji podaří ukecat, bude tu i krátký komentář :-D (Já to viděl jedním okem a jedním uchem, víme? ;-) ) [X] Minus 1* bod Dobrý , směje se, bude kometář :-) "Moc hezký popis intrik a kariérismu v rodině. Příjemně vyprávěná historie z jiného pohledu. Děj napínavý, postavy věrohodné, kupodivu neměli na rukou hodinky ani tam nebyla žádná asfaltová cesta. Asi to bude tím, že to natáčeli UK o jejich historii a ne USA. Herečky fak super, obě hlavní hérečky pohodička, hezký hadříky. Jako dobrý to bylo. Dala bych si další :-) Točte takový filmy a ne stupidy." A za co vlastně odebíráme bod? Chtělo by to pokračování, více příběhů o více postavách. [X] Manželek měl hodně, byla by to krásná trilogie o pěti dílech. ;-)

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

4**** body Nebudu tu nic vypisovat, komentářů na tyto komerční filmy najdete až moc. [X] Minus 1* bod Hezké, celkem vtipné, ale jednička byla jednička a žádný další díl i kdyby byl sebelepší to nedokáže překonat.[X] 3D kino v Sokolově. Hmm... Opravené kino. Hmm... Ale mohli by tam vyvětrat a museli dávat ty sedačky tak blízko k sobě? Rád bych si dal kolena k sobě když sedím!!

Den, kdy se zastavila Země (1951)

3*** body Zamyslela se nějaká z těch úžasných společností jak se může normální neamerický člověk dostat k filmu, který by chtěl vidět? Konec myšlenky. [X] Minus 1* bod Za to nemůže film, ale skutečnost, že anglicky až tak dokonale neumím a opravdu jsem měl problém občas stíhat. On se ten film dá sehnat jen v originále bez titulků "morálně a legálně". [X] Minus 1* bod Po tolika letech to nebylo tak silné. Přesto mi to přišlo o chlup lepší než nová verze plná efektů. [X] Jsem zvědav, jak bude vypadat pátý remake :-/

Tři království: Vzkříšení draka (2008)

2** body Nichtcs mochcs. Nuda. [X] Minus 1* body Kde byl ten hrdina? [X] Minus 1* bod Občas/často se nám ztrácel děj a bylo tam takové.. jak to napsat.. NIC tam bylo [X] Minus 1* bod Nezaujalo nás to. Bojové scény měli nebo spíš chtěli být masové a megalomanské. Záběry před bitvou MEGA, při bitvě takové nahňácaná na jednom malém místě z 10-ti různých pohledů a pořád to přeskakovalo.. [X] Blbý počasí, nemám vůbec ponětí co dneska napsat do kurzivy.

MR 73 (2008)

4**** body Co dělá film dobrým filmem? Efekty? Herci? Recenze? Hodnocení na CSFD? Ne, je to zážitek a pocity po skončení filmu. [X] Minus 1* film Chvílema nudnější. [X] Pomáhat a chránit. Ale sami sebe.

Jezdci Apokalypsy (2009)

2** body No fuj. To bylo nechutný. Blbý hračky tohleto. [X] Minus 2** body Super.. podle čipu z PC poznaj ulici, kde ten počítač byl.. pevné disky RAM.. taky dobrý.. ještě mohli z fotky z mobilu poznat odraz v čočce oka řidiče auta, který jel vzadu přes ulici. Tak tohle bylo tay fuj. Možná bych se měl naučit slovosled ve větách [X] Minus 1* bod Příběh slabší.. to že je to ten kdo to byl jsme věděli od půlky.. a první přiznání bylo nichc mochc [X] Jsou jich miliony, je nikdo nezastaví. Nebylo by jednodušší rodičům schovat pantofle nebo brýle?

Let's Dance 2 (2008)

2** body Tohle jsem neviděl, takže budu nenápadně vyzvídat od Jíti. [X]Co to "Let's Dance 2", líbilo se ti to? Jo, hodně tancovali. Bylo tam něco za cos bys odebrala body? Ani ne, to bylo takový o ničem, odpočinkový. Jak máme široký okno? Široký okno? Kvůli těm roletám. Aha.. To bylo vysloveně k věci :-) A něco k tomu filmu bys mi neřekla? Jako úplnej průser to nebyl, ale nic zázračnýho taky ne. [X] Tohle je maximum co jsem vytáhl, za co odebrány body se nedovíme :-)

Zlodějská partie (2009)

2** body Co na to říci. snad jen, že svůj účel film splnil. Nic jsme nečekali, nic jsme nezískali. [X] Minus 1* bod Okoukaná zápletka. Nuda, šeď. [X] Minus 1* bod Tam bylo děr :-D Myslím ve scénáři :-D Rozuzlení hamba, vůbec ty postavy byli takové.. jak bych to řekl hezky.... no, hráli moc dobře, to nemohu říci [X] Minus 1* bod To nebylo napínavé, to nebylo vtipné, to nebylo dějové zvratové, ale na zvracení to bylo. [X] Viděli jsme horší věci. Fakt. Počkat, ona to nebyla komedie?