Rychlí a zběsilí (2009)

2** body Připadáme si jak pesimisté. Pardon... ale jo, byla to odpočinkovka, nenáročná, bezmyšlenková. [X] Minus 1* bod Auta, motory, baby, jízda městem.. ale ať se vyprdnou na ty úžasné centimetrové těsnoty a podjetí vybuchující nádrže. Dyk to je ubohé jak XxX. [X] Minus 1* bod Za jízdu tunely. Trošku přitažené za vlasy. To nebyla ani pohádka a vůbec to bylo celé nesmyslné. Nebo to byl scénárista opitý? [X] Minus 1* bod Oni jeli v těch tunelech dvakrát.. fakt, nekecáme. [X] Vrm, vrm, vrrrrrmmmm.. naše malá Fiesta to umí taky, ale my nechceme :-D

Wrestler (2008)

2** body Pročetl jsem si komentáře, s mnoha i souhlasím, ale víc než 2** nedáme. [X] Minus 3*** bod Možná jsme na to koukali v rozpoložení, kdy nás to nudilo. Jsme ještě mladší publikum a film o stárnutí nás zatím neoslovil. [X] Snad příště... nebo až mi bude víc let a budu se ohlížet.

Vetřelec (1979)

5***** bodů Bez komentáře. Při tolika lidech co komentovalo, tu musí být už vše napsáno. No ni?

Strážci - Watchmen (2009)

4**** body Mám v sobě asi třetí kafe, rudé oči a padám téměř na stůl. Čekám až se mi rozbalí několik tisíc titěrných souborů na flashku. Co s volným časem? Mohl bych napsat pár slov než usnu nebo než dojede WinRar. [X] Minus 1* bod A kdyby nepřestali mluvit, mluví dodnes. :-) Hezké, jen z těch postav jsem drobet rozhozen. Krom jednoho neměl nadpřirozené schopnosti nikdo, ne? Co to "čtení" myšlenek? Komiks.. kliiid.. hezká hudba, pořádné dunění.. [X] Ono to mělo 160 minut??? Ani jsme si nevšimli.. Škoda, že ještě není komentář uživatele "Fr". Má vždy super hlášky z filmů a pěkné komentáře. (odkaz vyrábět dnes nebudu, na NTB mi to jde blbě")

International (2009)

3*** body Možná 4****, ale není to film, na který se za 2 roky znovu podívám. Viděli jsme, celkem se líbilo, extra nezaujalo.. [X] Minus 1* bod Za tu úžasně nekonečnou přestřelku, ve které padla denní výroba nábojů jedné větší fabriky, která náboje vyrábí. A světe div se, máme tu možná 5 zastřelených, poničenou celou budovu, střechu, určitě i podzemní garáže a toalety. [X] Minus 1* bod Za nic. 4**** bodový film nás musí mnohem více zaujmout. Jo už vím za co bychom mohli ten od odebrat. Vzpomněl jsem si na střelbu na náměstí. Je to borec ten pán. Normálně když někdo vystřelí puškou s tlumičem na vzdálenost 300 metrů do prostřed náměstí, tak neví odkud to šlo. Ale tenhle je fakt dobrej, hned pozná odkud to šlo a ví kam běžet a v davu pozná toho "pravého" střelce. Jo, sem zapomněl.. pozor, mám tu prý spojlery. [X] Že nás banky okrádají poplatky to víme, ale že až takhle? A já pořád přemýšlel, proč jsme jeden čas nemohli sehnat pytlíky do koše.. IBBC ovládla trh s igelitem. Taky.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

4**** body Tak honem rychle, musíme se jít zase učit.. chjo ach.. [X] Minus 1* bod Hezká hudba, zajímavý příběh, Puntanela jak vyšitá (Rumburak byl první). Ale mooc dlouhé, až příliš. Když věmu délku filmu a zkusím si vzpomenout na děj co se odehrál, tak bych nevěřil tomu, že je to 166 minut dlouhé. Exterém, uberete pls. [X] Raději budu stárnout, může se vymlouvat, že mi bolí člověk a proto nemůžu malovat další pokoj. Ať to dělá někdo mladší, no ne?

Proroctví (2009)

4**** body Docela maso. Dokázat zabít film koncem sem už dlouho neviděl :-D [X] Minus 1* bod Možná bysme měli dát body 3***, ale slitujeme se, bo jsme to skoukli se zájmem.. až na ten konec. Bod odebereme za víc věcí.. co mi bilo do očí.. oni ti vesmírní lidé používaje souřadnice naší GPS? Proč byla vyvolená holčička před 50-ti lety stejně jako její v nučka? Proč ty čísla začal čmárat kluk když už to nemělo smysl? To jako aby ho napadlo, kde hledat zbytek? Jéé, pardon, vy vždycky píšete něco o spojlerech. Prosím pěkně, čtěte moje komentáře až po filmu, děkuji. Ale co bylo fakt drastické, byl tan Ašran nebo jak se jmenuje ten vůdce vesmírných lidí.. myslím tu sektu, co řádí někde na netu.. Raději se nebudu k filmu vracet, rozepsal bych se nad kravinama.. a že jich tam zase bylo.. :-) Hele, proč říkaj, že je Cage herec? [X] Prdlačky ufoni.. andělé.. strom života, divný obilý a 25x Adam a Eva.. nebo proč tam bylo tolik lodí?

Baader Meinhof Komplex (2008)

4**** body Je večer, je neděle, spí mi už levé oko, na pravé vidím škvírou pod víčkem a asi 5x jsem zívl. Takže bez komentářů... [X] Minus 1* bod Bylo by to na 5*****, dokonce nám nevadila ani ta délka, koukali a nenudili se.. Proč tedy bod dolu? Ačkoliv to bylo dobré, zajímavé, tak podruhé na to koukat nebudeme. Ačkoliv jsme rádi, že jsme to viděli. [X] Spim..

Expres (2008)

3*** Dámy, pánové, neumím psát proslovy ani rozumné komentáře, natož abych objektivně hodnotil.Film mohl být hezký, mohl být i o významné osobnosti, mohl být i o sportu, kterému moc nerozumím, ale tento film obsahoval jednu pro mne zásadní věc. Docela pochybuji, že někdo tyto komentáře čte celé a proto přestanu takto trapně psát a odeberu body. [X] Minus 2** body Co obsahoval tak zásadního tento film? Tento film mne rušil od sledování tohoto filmu. Tak *censored* hudbu, s dojemným orchestrem od první půle, úplně pitomé bubny a chvilky ticha v "napětí" mne tak otravovali, že jsem dokázal oprudit i tak nenáročného diváka jako je Jíťa :-) [X] Nedávno jsem viděl zajímavou fotku. Na jedné byla noha v kopačkách a fotbalový míč s textem: NOHA, MÍČ. Na druhé byla ruka tenhle šišatej věc s textem: RUKA, VEJCE. Proč tedy "FOOTBALL" a ne "HANDEGG"??

Hrdost a sláva (2008)

4**** body Ani nevím jestli 4 body nebo 3. Jsem nějaký otupělý a zmožený. Po velmi dlouhé době (ve zkouškovém období fakt není čas) jsme si vybrali film.. a bysme na sebe byli trochu tvrdí, tak jsme nevybrali něco lehce stravitelného kde se vypíná mozek. [X] Minus 1* bod Fakt nevim. Možná za to, jak si tak kráčí osamělou ulicí a potkají rozlobený dav. Plusem budeiž fakt, že jsme film skoukl celý a nenudili jsme se, což se poslední dobou více než zázrak. [X] Jsem zvědav, za jak dlouho koukneme na další film...