Futurama (1999) (seriál)

4**** body Původně jsme dali body 3***, ale postupně měníme názor na 4**** body. Ze začátku jsme byli proti dabingu, protože doktor Zoiberg a Bender jsou v originále nenahraditelní, ale čím déle to sledujeme v české stopě, tím více si zvykáme a přestává rozdíl pozorovat. Opět COOL :-)

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008) odpad!

odpad! Dabing, vtípky, vizualizace roku 2001 a hry "POLDA IV". A to tomu Poldovi ubližuji, protože ten mě v té době chvíli bavil. [X] Bez komentáře.

Angel-A (2005)

2,5** bodu Ale v hodnocení dáme 3, protože tenhle film měl s námi velkou trpělivost. Neznáme moc filmů. které by čekali 1 rok a 9 měsíců v poličce na to, až na něj koukneme. A to ještě kdyby nebyl z důvodu naší nerozhodnosti náhodně vylosován, ležel by tam dodnes a asi ještě dlouho. [X] Minus 1* bod Věděli jsme, že je atypický. Stále jsme na něj neměli tu pravou náladu. A on je fakt atypický. Ale ne nijak originálně. ČB filmy tu byli, andělé taky. [X] Minus 1* bod Já teda nevim jak Vy, ale nezdálo se Vám, že tam moc mluví? Oni pořád mluvili.. dokonce i když měli mlčet tak mluvili.[X] Ta měla tak dlooouhý nohy, až jí končili..... ale fakt moc kouřila. A všimli jste si, že hodně mluvili? [X] Kdyby se zeptala mi, co bych chtěl.. tak já bych věděl... nechal bych si od ní přebrousit parkety.

Výměna (2008)

4**** body Nějak jsem z počátku nechápal co tam chtějí řešit.. syna měla.. pak neměla.. pak měla.. a já si říkal: "Co tam chtěj řešit 2,5hodiny???". Angelina JoliOVÁ není akčí nadčlověk, ale uplakaná ženská. John Malkovich super postava. [X] Minus 1* bodík Nebylo to tak ani o statečnosti jedné ženy, jako o její vytrvalosti. Nemít kolem sebe ty správné lidi, byla by z ní zelenina pod prášky a na spáncích by měla od proudu vypálená kolečka. Úplně jsem zapomněl napsat za co odebíráme :-) sry.. Já nevím, že to bylo fakt dlouhé? A taky korupčnost policie mne nepřesvědčila, prostě jen byla arogantní, stejně jako dnes. [X] Je to podle skutečné pravdy nebo podle filmové pravdy?

Pohádky na dobrou noc (2008)

3*** body Chtěl jsem začít ve stylu: "Bylo, nebylo. Za devatero horami, davatero řekami, davatero lesy a devatero moři(nebo mořemi?) žilo bylo vykulené morče a mělo to všude sakra daleko." Ale nezačnu, i když už jsem začal, ale vážně jsem nechtěl začít. [X] Minus 1* bod Tak asi takhle uměle na mne působilo napojování děje. Sic to bylo pěkné a občas sme se i zasmáli, jako celek (a víme že je to pohádka PG-13) upatlané. [X] Minus 1* bod Ta blondska mi tam nesedla stejně jako Ferrari kůň.. jsem špatné dítě asi [X] Pálí mi oči, asi ciknu na zvonek a jde se spát. Konec příběhů...

Quantum of Solace (2008)

4**** body Je zajímavé číst komentáře. Co člověk to názor. Já mám taky jeden :-) Nikdy mne bondovky netáhli pro jejich naprostou přehnanost dokonale neprůstřelného a nezranitelného agenta, který po těžkých bojích odcházel s čistým smokingem. Nynější poslední 2 podání mne ale oslovili a líbí se mi. [X] Minus 1* Ale tlachání nikoho nezajímá, tak jdeme odebírat. Bylo by toho víc, ale mé vnitřní hodnotící oko to necítí na méně než 4**** body. A co nesedlo? Děj s hotelem v poušti. To bylo fakt fivný. Výbušný, hořlavý hotel.. tahle část byla dle mého objektivního a jediného správného názoru nepadnoucí ke zbytku. Blbosti s telefony a super stolem, který snad má i turbo škrabku a nanosýtko, tak to k pánovi ve smokingu patří. A ne, neodporuji si, něco z toho kultu "BOND" se mi líbí :-) Mohli by to pojmout vlažně s nadhledem, protože není o naprosté realitě, ale ani (prosím) o přílišném nadhledu alá komedie.[X] A to je tak asi vše co jsem Vám chtěl sdělit

Chi bi xia: Jue zhan tian xia (2009)

2** body Patrně kolem Johna Woo panuje nějaký duch a vše co natočí je super. Placebo efekt? [X] Minus 1* bod Těšil jsem se na ten film, dokoukáme druhý díl. Prostě paráda.. po první půlhodině mi ale spadla víčka.. asi za 15 minut probudil, a světe div se.. o nic jsem nepřišel [X] Minus 1* bod(ironie) Skvěle vypracované postavy, strhující děj s velkolepou závěrečnou bitvou.(/ironie) Viděli jsme všichni stejný film? Předimenzované křepčení, za každou cenu megalomanské scény, snaha o zdůraznění převahy.. umělé a divné. Patrně dělali v nějakém studiu zároveň s čínským ohňostrojem na olympiádu. [X] Minus 1* bod Moc se mi líbilo jak předělovali ten děj krásnými efekty přeseklé látky. Vůbec mne to nerušilo. [X] Včera jsem měl tolik slov co napsat a dnes si nevzpomenu ani na 1/3. Patrně mne ten film doslova zaujal :-)

Austrálie (2008)

3*** body Dneska jsem línější na psaní, tak to vemu zkratkovitě. [X] Minus 1* bod Dlouhé a místy nudné. Zkrátit to o 40-60 minut a hned by to bylo takové plnější. [X] Minus 1* bod Nemůžu si pomoct, ale ta herečka, ta Nicole KidmanOVÁ mi tam nesedla. Ať hrajé zlé potvory, to jí uvěřím spíš :-) [X] A příště natočíme omluvný film všem eskymáků ve filmu "IGLŮ". Celou trilogii uzavře snímek "BUSH", který bude o syslech a jiných nesmyslech.

Bratři z donucení (2008)

3*** body Nejdřív jsem to vidět chtěl, pak ne, pak jsem viděl upoutávku a zase jo a tak jsme to skoukli. [X] Minus 1* bod Po chvíli mi už ti zaostalí bratři přišli otravní. Chvíli jsem se smál, pak už jen přemýšlel jestli to mělo být tak přehnané. [X] Minus 1* bod Sice jsme si vybrali to vulgárnější pojetí filmu, ale po chvíli jsem toho litoval. Občasná narážka může pobavit, ale postavit na tom všechny dialogy?[X] Mít v sobě dítě může být fajn, ale nemělo by převažovat. Myslím u režiséra.

Futurama: Fialový trpaslík (2009) (video kompilace)

2** body Už jsme to asi psali, že nejsme skalními fanoušky tohoto seriálu, ale na každý jejich film se rádi podíváme. [X] Minus 1* bod Dlouhé až to chvilkama nebavilo. [X] Minus 1* bod Už jsem říkal, že nám to chvilkama připadalo dlouhé? [X] Minus 1* bod Možná jste si všimli, že to body odebíráme divně. No jo, nechce se mi přemýšlet, ale můj vnitřní pocit si myslí, že to bylo prostě na 2** body. Asi, já to ale nevím jistě. [X] Jdu jíst, takže žádná myšlenka dne nebude :-)