Hranice nemožného (2008) (seriál)

3*** body A bylo by víc, kdyby.. kdyby tam nebyly chyby... [X] Minus 1* bod U všeho byl, vše vyvíjel, vše vymýšlel a na věci co nevymyslel nyní přijde za 10 minut.. [X] Minus 1* bod Vzorec se táhne díly.. sice nedává smysl, občas si protiřečí. Díly jsou také neprosto nevyvážené. Jednou zajímavé, jindy k smíchu a někdy k pláči. A vadí nám, že se snaží za každou cenu do každého dílu přidat něco nechutného, odporného, slizkého či jinak odpudivého. Ale děti to mají možná rády.. [X] Znám jednoho takového "doktora". Není doktor, ale taky všechno ví :-) Ten toho musel vyvynout mnohem více, vivat Wikipedie :-D (skrytý význam.. jsem divnej)

Natěrač (2008) (TV film)

1* bod Přiznejme si, že jednou za rok se jim něco povede, co když to mohlo být toto?? [X] Minus 1* bod Přílišná snaha o vtipnou komedii, kterou nezachrání ani spodní prádlo paní Čvančarové. [X] Minus 1* bod Zrychlování času a groteskové pobíhání s melodií je už moc. Zas tak komediálně mi to postavené nepřijde. [X] Minus 1* bod Jako divadelní hra v DIVADLE super, ale v televizním podání trochu ukecané a skutek utek. [X] Minus 1* bod (ironie)Za extra výkonné herecké projevy.(/ironie) [X] Dneska hodnotíme a ani jsme nedokoukali. Tohle není pro nedělní večer, ale sobotní dopoledne.

Cash (2008)

2** body No a pak bych chtěl taky říci, že to bylo divný. [X] Minus 1* bod Snaha o Danyho parťáky nebo seriál podfukáři. Ale tak nějak překombinovaně. [X] Minus 1* bod Snaha za každou cenu diváka překvapit, která ale vůůůbec nefunguje. [X] Minus 1* bod Už sem to asi psal, ale byla to nuda.. Mám patrně unavený mozek a ruce, bo se mi z toho filmu už moc nevybavuje.. [X] Bla, bla, bla... Poslední dobou jen šeď a průměr...

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

3*** body Další film s průměrem bodů. Kdybychom nebyli příznivci této série, 3 body by to nebyly. [X] Minus 1* bod Jestli budou takhle pokračovat, tak se dozvíme, jak první vlk popral s prvním netopýrem nebo co? Blbej zvyk vracet se z5 před všechny díly, teď bude díl po 50-ti letech od posledního a pátý díl se vrátí mezi první a druhý, abychom se dozvěděli, proč se dělo to ve čtvrtém.. a tím nenápadně navážeme na šestý, který zcela popře třetí, ale podpoří druhý, čtvrtý a první. [X] Minus 1* bod Napínavé to bylo, vlci se jim povedli, tmavé, takže nám to šetřilo spotřebu televize (plazma). Bylo tam ale málo kožených oblečků a obojků :-D [X] Proč jindy fandíme upírům a dnes Lycanům? To je skandální!!!

Tobruk (2008)

3*** body Co napsat, abych si neprotiřečil :-/ Jsem rád, že jde o český film, ale je na něm vidět, jak je český. [X] Minus 1* bod Pokud vezmu za slovo režiséra, že jde o příběh lidí, tak mi to přišlo teda pěkně chudé. Charakter postav? Nevím, neoslovilo mne to. Nesoucítil jsem s nimi nad vedrem, postavy takové ploché.. nevím no.. [X] Minus 1* bod Podle stopáže to tak dlouhé nebylo, ale mi to přišlo dlouhé příliš. Občas jsem se slušně nudil. Hudba mírně nesedla a občas vyrušila. [X] Jsem tak frustorovaný, že ani nevím co napsat do kurzivy.. Mám tam nechat ty 3*** body? Asi jo, je to český..

Heuréka – město divů (2006) (seriál)

3*** body Náše zvrhlá potřeba komentovat seriály je nakažlivá. Ale nebojte se, hodnotíme jen ty nově koukané a od teď nové co uvidíme a ty co budeme koukat nebo jsme je již viděli a budeme je vidět znovu. Ale ne ty, co jsme už někdy viděli a pak je viděli znova, takže tyhle ne. Pokud se ale jedná o ty co jsme viděli, tak v tom mám zmatek. [X] K seriálu... zajímavé, držet se více při zemi, nesnažit se být "cool" za každou cenu.. mno, prostě střed.. hezky se na to kouká, ale fanouškem nebudu. A opět v dabingu.. prostě COOL :-)

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

3*** body Po delší době opět nezvyk v podobě hodnocení seriálu. Vemu to rychleji a bez odůvodnění odečítání bodů. Líbí se mi občasné vtípky na téma fyziky či IT, ale celkově nic moc koncept. Nevidíme to v originále, ale dabing, což se sice příčí našemu vyznání, ale občas potřebujeme seriál k jídlu, abysme nemuseli číst titulky. A ano, občas u jídla koukáme na televizi. Chtěl jsem nás za to upálit, ale nemám kopřivy rád. Hahaha.. trapný vtip EDIT: plný počet.. první díly s dabingem na 3 body, další v originále za plný počet. Ten dabing není špatně udělaný,ale absolutně zničil ten okamžik vtipu.

13 (2008) (TV film)

2** body A pak přišel ten, jenž spasil celý svět. Onen nebojácný rek, který neváhá položit svůj život za něco o čem ani neví proč to je. Je potřeba více takových hrdinů. [X] Minus 1* bod Původně jsem chtěl odebrat bod za nejasné zaostření kamery a barevnou possynchronizaci odrazových světel, ale protože nevím co to znamená, tak mi tam vadil ten děj. Bože, tohle je tak profláklé a neustále se dokola opakující... Amériká, amériká, svět kde nikdo není ten hodný nebo o tom neví. [X] Minus 2** body Za úžasné věcné kraviny. Vyjmenovat? Drahý čtenáři, musel bych obsáhnout 240 minut děje. Zítra už nebudu vědět o čem ten filmový seriál byl. Ale smál jsem se často :-) [X] Opět proti místnímu hodnocení. Po náročné debatě jsme se rozhodli, že udělílme 33,3%. Jinak by ještě mohli natočit jak postřelili prezidentovic psa a on za odměnu vyčmuchal atomovou bombu na WC bílého domu.

Spirit (2008)

4**** body No to je veselé tento film komentovat.. Bohužel poslední dobou zjiťuji, že se absolutně míjím s hodnocením ČSFD. To co je hodně hodnoceno mi neba a to co tu sepsnete, tak mi to přijde zajímavé, není to zajímavé? [X] Minus 1* body Původně jsem chtěl ubrat body 2, ale když jsem četl místní komentáře, s nimiž ve skrze nesouhlasím, tak jsem se velmi hluboce zamyslel a na truc ty body nevezmu. Teda jen jeden.. za toho nevýrazného představitele "Spirita" a za tu nacistickou scénku, která mi přišla trochu hloupá. Proč se snažit za každou cenu vysvětlit divákovi pointu takto hloupě? [X] Zjišťuji, že mi dochází nápady jak komentovat, aby Vás to bavilo. Možná začnu využívat ještě více sarkazmu :-) [X] P.S. Hezké kočičky ;-)

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

3*** body Z pohledu bizarní ortopedické podložky pod rukáv musíme říci, že to bylo fajné, vleklé, vtipné a barevné. Z pohledu historického pohledu to bylo slabší než jednotka, ale silnější než většina námi hodnocených 3*** bodů. ToŤ jak vysvětlení pačemu my dali 4**** a napsali 3***. [X] Minus 1* africký bod Vtipné postavy a hlášky občas nefungovali. Tučňáci super, babča trochu mimo, hodný a zlý lev (to už tu nejednou bylo), dabing paráda. [X] Minus 1* bod Hlavní song mohli změnit, byl už otravný. [X] Prosíme tvůrce, pokud hodlají pokračovat a ždímat téma, aby zvolili originálnější scénář, prubli nové postavy jiných druhů zvířat a už tak rádi netrsali.