Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad)

Ačkoliv se zde objevuje jiný styl hodnocení zpěvákova výkonu, stejně je vše přitažené až moc za uši. Komerčnost z tohoto pořadu doslova sálá, Leoš Mareš už je ohraný a tak se zde nenajde opravdu nic nového, co by zaujalo. Možná jen talenti, kterých je tam už po prvním díle opravdu mnoho.

Rumový deník (2011)

Neskutečná nuda. Celou dobu se nic neděje, k zasmání tam je z celého filmu jedna scéna a pointa filmu? Vlastně žádná. Tady u mě ani ten Johnny Depp nezazářil, jaká škoda...

Strom života (2011)

Tento film se může pyšnit tolika dokonalými záběry! Po celou dobu jsem si děj užívala, doháněl mě k zamyšlení se nad sebou samotnou, tak i nad životem, jaký je. A přesně tohle jsem očekávala. Dokonalost!

Ženy na cestách (2010) (pořad)

Ukázka zajímavých destinací, no dobrá...ale proč tam proboha nasadili zrovna ty dvě? Osobně mi tyto ženy nevadí, určitě jsou fajn, ale tomu pořadu moc nepřidaly.

Čertova nevěsta (2011)

S ohledem na to, že mi už není tolik, co v době, kdy jsem na pohádky koukávala den co den, byla tato pohádka příjemným odpočinkem. Básnit o ní ale bohužel nemůžu, a tak mou "top" od Zdeňka Trošky stále zůstává "Princezna ze mlejna".

Parfém: Příběh vraha (2006)

Výborná kamera, skvělé záběry, potemnělá atmosféra, ten pach z ulic jako kdyby se dostal skrz obrazovku...příběh samotný mi byl tak nepříjemný, že mi stačilo shlédnout jednou a již nikdy více, ale natočeno to bylo zkrátka bravurně, o tom žádná.

Moje borůvkové noci (2007)

Jude Law...kdo by odolal? Celý film se mi při pohledu na něj kroutily prsty u nohou, vzbuzuje ve mě hold šílenství :)))

Drive (2011)

Ryan Gosling...důvod, proč mě tento film upoutal a neváhala jsem si ho pustit...ale těch zdlouhavých a nic neříkajících scén tam bylo až až, takže žádný velký odvaz to rozhodně nebyl. Zároveň nemohu hodnotit nijak moc záporně, něco na tom filmu hold bylo.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Tak takovou hovadinu jsem teda nečekala a popravdě to byla taková nuda, že se mi u toho usínalo moc hezky.

Orel Deváté legie (2011)

Channing Tatum a pěkný pohled na něj...to je tak asi vše, čím film může okouzlit. A přesně souhlasím s předešlými komentáři uživatelů, taky mi více zapadá do filmů o street dance než o římském vojsku.