Zlatý kompas (2007)

Myslím, že je to vcelku poutavý příběh, u kterého se budou všichni bavit. Ale není takový, abych mu dal větší hodnocení. Obsazení dobré, hudba je taková jemná, nenucená. Myslím, že tento snímek každému mohu jen doporučit.

Armageddon (1998)

Tenhle film má vše, co má mít kvalitní snímek. Skvfělý námět, skvělého režiséra a fantastické herecké obsazení. Navíc se skvělým soundtrackem. To je důvod, proč se k tomuto snímku pořád vracím.

Dluh (2010)

Souhlasím s tím, že na počátku snímek nevypadá zle. Jak postupujeme dál příběhem, zjišťujeme, že příběh už přestává být tak kvalitní a stává se spíše jakousi směšnou karikaturou na filmy tohoto žánru. Každému bych radši doporučil snímek muž ve stínu( http://www.csfd.cz/film/243590-muz-ve-stinu/ ). Poněvadž jediné co podle mě může potencionálního diváka přijmout ke shlédnutí je jméno Sam Worthington.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Úžasný příběh, skvělé obsazení, dobrá hudba. To je ve zkratce tento film. Jediné, co podle mě může místy srážet hodnocení je fakt, že se v ději člověk může místy trochu ztrácet. Ale i tak je to bezva film, který lze jen doporučit.

Hvězdná brána: Návrat (2008)

Tento film není až tak špatný, jen člověka zamrzí, že v příběhu není trochu víc náboje, který by člověka více zaujal.

TACHO (2010)

Myslím, že tento film se skutečně povedl. Skvělá hudba od Daniela Landy. Skvělý příběh ze závodnického prostředí. Úžasný výkon herců. Je to snad jeden z nejlepších českých, novodobých filmů, co jsem viděl.

Peklo s princeznou (2009)

Myslím, že je to pěkná pohádka, ale kdyby ke konci nepůsobila lehce chaotickým koncem, tak by byla mnohem lepší. Skoro to působí tak, jako by chtěli většinu děje naskládat na konec.