Rohy (2013)

Nádherný film, úžasný nápad, skvělé provedení a dobré herecké ztvárnění. Tohle všechno jsou horns.

Sex Tape (2014)

Já tedy nevím, jak ostatním zde, ale mně se film líbil. Má to hlavně vcelku zajímavý příběh, člověk se baví od začátku až do konce. Dle mého názoru to není zas tak špatný počin.

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Stejně jako předchozí díly tak i tento je krásně zpracovaný. Dobré herecké výkony, skvělý soundtrack i dobře podaný děj. Jen mi přišlo trošku škoda, jak tam usekli ten seznam podmínek Katniss. V knižní podobě jich bylo cca 10 a mezi nimi podmínka, že sama zabije prezidenta Snowa. Když jsem šel do kina, tak jsem se těšil jak to tam řekne a Coinová se zasměje. Odvětí ji tím, že to chce u nich ve 13. kraji hodně lidí. Je to ale jen drobnůstka. Jsem zvědav, jak zpracují druhou část.

Riddick (2013)

Myslím, že to není špatný snímek. Hlavní hrdina má své osobité kouzlo a je to efektivní zabiják. Je pravda, že tento díl se od předchozích trochu liší, ale myslím, že fanoušky Riddicka nezklame.

John Wick (2014)

Film se mi líbí, nikde nepobíhá žádný absolutně neporazitelný hrdina, který všechny vyřídí. Víceméně je to chlap jako každý jiný. Má pocity, i když má hodně zkušeností z oboru, tak se stejně sem tam něco zvrtne. Když to nečekáte, tak zasáhne štěstí. Myslím, že obsazení, příběh a soundtrack k filmu nemá chybu. Rozhodně film doporučuji všem kteří mají rádi akční filmy,

Želvy Ninja (2014)

Špatné, špatné, špatné. Obsazení herců je dobré, příběh se z počátku vyvíjí celkem slibně, ale potom. Tenhle film nemá víc jak na 3 hvězdy.

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Myslím, že tohle je rozhodně důstojné pokračování prvního dílu. Děj krásně ponurý s trochou té naděje v sobě. Hodně na mě zapůsobili herecké výkony, které vypadají velice přesvědčivě. Hudba ,stejně jako v prvním dílu, krásně umocňuje zážitek z filmu. Tento film se mi velice líbil jen je škoda, že se na něj zatím lidé moc nehrnou. To jsem si říkal, když jsem šel z kina, jestli nezfilmují všech 7 komiksů.

Elektra (2005)

Je to zvláštní, ale tento film se mi líbí více než Daredevil. Má správnou temnou atmosféru, navíc hlavní hrdinka si takřka s ničím neláme hlavu. Nejvíc mě asi chytlo myšlení jejího klanu, kde nestačí mít vyspělé jen reflexy, ale i mysl. Myslím, že tento film stojí za pozornost.

Očista: Anarchie (2014)

Zpočátku filmu je děj zajímavý, dramatický. Jakmile se ale posunete zhruba za polovinu filmu, začíná snímek ztrácet na kvalitě. Herecké výkony jsou dobré, co je to ale platné, když to režisér neumí prodat. Mimo jiné je zde spousty humanistických hlášek, kterých mám dost, tak na rok dopředu. Navíc mě zklamal hrdina, který táhnul celý tým uprchlíků. Nebyl schopen svůj úmysl dotáhnout do konce. Upřímně doufám, že další pokračování už nebude. Jelikož nad tímto dílem mi místy zůstával rozum stát.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Námět filmu podle mě není vůbec špatný. Herecké výkony jednotlivých herců jsou skvělé, i hudba se mi líbila. Jen jsem nepochopil, proč se tvůrci snažili, hlavně v té závěrečné bitvě, do filmu přidat tolik nadbytečných prvků. Mně osobně to kazí výsledný dojem z filmu.