Raubíř Ralf (2012)

Na první pohled je to průměrný film, ale na ten druhý zjistíte, že tento snímek má rozhodně co říct. Tenhle film bych určitě všem jen doporučil.

Gattaca (1997)

Dle mého názoru průměrný film, ale ten děj má takovou hloubku, že by byla hloupost dát méně jak 4 hvězdy.

Hotel Transylvánie (2012)

Průměrný film ve všech ohledech, ale i tak se u něj dá vydržet. Děj je takové klasické romantické drama, dva lidé(berte to s rezervou), co spolu z nějakého důvodu nemohou být. I tak to nedopadlo úplně špatně, proto si myslím, že si snímek tři hvězdy zaslouží

Ostrov (2005)

Myslím, že je to zajímavý snímek, který jasně ukazuje kam až naše společnost může dospět. Příběh je poutavý, nenucený. Ať chcete nebo ne, tak po čase soucítíte s hlavními hrdiny. Některé věci by se dali vyřešit lépe, ale i tak se mi film líbil. všem doporučji.

Vetřelec ³ (1992)

Musím říct, že se jedná o nejhorší díl série. Děj samotný za moc nestojí, K tomu je divák zahlcen špatně prokreslenými charaktery postav. Přidejme k tomu ještě dlouhé, nezáživné pasáže a zjistíte, že tento snímek sotva stojí za tři hvězdy.

Skyfall (2012)

Musím přiznat, že jsem z příchodu D. Craiga zpočátku neměl vůbec radost, dokonce jsem se odmítl dívat na bondovky s ním. Ale nedávno jsem si řekl, že to zkusím. Casino Royale nebylo špatné, stejně tak Quantum of Solace. Vyrazil jsem tedy do kina na Skyfall. S výsledkem jsem zpokojen. Herecké výkony dobré, hudba též nebyla špatná. Děj skvěle ubíhal a byl jsem překvapen jakým směrem se ubíral. Pravda, trochu mě zamrzelo, že James Bond nedostal žádné vychytané hodinky, ale to byl asi záměr. Tento film mohu jen doporučit.

Návrh (2009)

Myslím, že je to kvalitní snímek, který si na nic nehraje. Příběh je dobrý a poutavý, a má v sobě několik nečekaných zvratů. Obsazení myslím není vůbec špatné. Herci vypadají tak přesvědčivě, že jsem si říkal, zda opravdu neexistují. Určitě bych tento snímek dopuručil každému, kdo nečeká zázraky, a chce se dobře pobavit.

Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva (2012)

Nechápu proč Asterixe hraje tak vysoký, pohublý, a zároveň hodně mladistvě vypadající herec. Místy se mi také nezdálo dobré spojení dvou kreslených filmů v jeden, docela mi to kazilo výsledný dojem z filmu. Jinak zde je dost vtipných hlášek, samozřejmě nechybí ani akce. Myslím, že tento snímek se rozhodně nemůže měřit s předchozím dílem, ale i tak je to v celku slušná podívaná.

Veřejní nepřátelé (2009)

Rozhodně se nejedná o špatný snímek, ale že by to mělo kvalitu víc jak na 3 hvězdy, to ne. Děj je dobrý, jen mi občas přijde zbytečně uspěchaný. U některých postav by neškodilo, kdyby se chovali víc reálně, těžko říct, jestli to je scénáristy nebo herci samotnými. Film bych asi doporučil každému, kdo hledá něco nenáročného, na co by se podíval.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Myslím, že to není špatný snímek. Děj má spád a je vcelku nápaditý. Jen mě mrzí, že ke konci mi film připomíná frašku. Proto mu nemůžu s čistým svědomím dát vyšší hodnocení.