Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Osobně myslím, že tento seriál hřeší na dobré jméno zrovna populárních Avengers. Jinak toho moc nenabízí, hlavní hrdinové jsou po většinou nezajímavý lidé. Jedinou vyjímkou je agent Olson, který je napsán dobře. Herecké obsazení seriálu také za moc nestojí. Děj seriálu je po většinou velice nudný, nenabízí divákovi tolik, jak by se podle názvu dalo čekat. Já osobně se raději podívám na Warehouse 13 než na tento seriál.

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Děj bych označil jako průměrný, musím přiznat, že do určité míry zajímavý. Herecké obsazení není špatné, postavy díky tomu působí vcelku reálně. Jen tomu snímku chyběl nějaký větší náboj, který by diváka více zaujal. I tak si myslím, že na snímek se dá koukat. Je to takový nenáročný film na který se člověk koukne po obědě, třeba i se zbytkem rodiny. Jen nechápu, proč chtějí točit pokračování, poněvadž tento snímek už takhle nemá potenciál více zaujmout. Bojím se, že s dalšími díly to bude jen a jen horší.

Plán útěku (2013)

Myslím, že na tento snímek se dá koukat pořád dokola. Má totiž jednoduchý děj, který má příjemný spád a nabízí i jistou dávku napětí. Což mě zaujalo, poněvadž dnes se již netočí mnoho snímků, které by Vás nadchly dobře zpracovaným napětím. Vše ještě vylepšuje všudypřítomný humor hlavních hrdinů a kreativní nápady Breslina. Film bych asi doporučil každému, kdo si chce u filmu příjemně odpočinout zhlédnutím nezcela tradičního snímku.

Elysium (2013)

Tento snímek se mi líbí, hlavně tím, že hlavní hrdina není nepřekonatelný muž, co všechny přemůže. V podstatě se jedná o obyčejného obyvatele země, který se kvůli tísnivé životní situaci rozhodne pro "šílený" počin. Hudební podkreslení snímku je podle mě dobré a skvěle splývá s filmem. Postavy ve filmu působí svým chováním velice reálně, jelikož to jsou v podstatě obyčejní lidé, kteří řeší své svízelné situace. Vizuální efekty vypadají opravdu dobře, chvíli jsem si až myslel, že jsem součástí snímku. Myslím, že se jedná o povedený film, jen některé scény mi tam zcela nedávali smysl, proto jsem nedal plný počet hvězd.

Percy Jackson: Moře nestvůr (2013)

Myslím, že se jedná o pěkný film. Je zde spousta vtipu, zajímavých efektů a zajímavý děj. Jen je trošku škoda, že děj snímku působí místy nedodělaně a odfláknutě. Hudba ne vždy správně podkresluje děj filmu, a to nemluvím o některých napínavých momentech, které by se dali zpracovat lépe. Dle mého názoru by na dalším pokračování měli pracovat tvůrci prvního dílu, jinak to bude katastrofa. I tak myslím, že tento snímek rozhodně stojí za pozornost. Doporučil bych ho všem, kteří hledají nenáročnou akční zábavu.

Red 2 (2013)

Tento snímek má rohodně co nabídnout. Má dobré obsazení, zajímavé efekty a rozličné charaktery. Bohužel tento snímek trpí tím, že je až přes příliš dlouhý. Také mi nějak přišlo, že Bruce v celém filmu byl až na vyjímky tak nějak do počtu. Hudba nebyla špatná, ale jediná melodie, která mě víc utkvěla v hlavě, byla ta od Linkin Park v momentě honiček s auty(tuším v Británii). Je to škoda, nebýt výše zmíněných nedostatků, dal bych vyšší hodnocení. Film bych doporučil spíše lidem, kteří chtějí něco nenáročného.

Útěk z MS-1 (2012)

Myslím, že i přes některé scény je to průměrný film. Vůbec se mi tam nelíbil například bratr hlavního záporáka. Ten byl beze sporu největším mínusem filmu. I přes hodně velké mouchy na příběhu se na ten snímek dá dívat. Osobně bych tento snímek doporučil spíše nenáročnému divákovi nebo někomu, kdo chce vidět něco nového a nenáročného na pochopení.

Muž z oceli (2013)

Tohle je beze sporu nejlepší film o supermanovi, co jsem kdy viděl. Obsazení filmu je dobré, charaktery jsou dobře napsány. Herci hrají velice přesvědčivě. Když k tomu přidáme parádní hudbu a skvělý, napínavý děj. Je opravdu na co se dívat. Určitě tento film všem doporučuji.

Neřízená střela (2010)

Zajímavý snímek. Děj mi přišel zajímavý a mnohdy také groteskní. Hlavní hrdinové jsou rozhodně zajímavé charaktery. Zabiják, zlodějka a zmatený feťák, co se chtějí ukrýt před jinými vrahy. Není to špatný počin, jen jsem od něj čekal o trochu víc.

Arrow (2012) (seriál)

Skvělý seriál, se spoustou nečekaných scén. Hlavně se mi líbí, ta psychlogická prokreslenost postav. Tím pádem i fakt, že každá postava má svůj vlastní osobitý charakter, svou osobitou mentalitu. Jediné, co mě příliš nepotěšilo, s ohledem na ostatní díly, je pilot. Někdo se v něm může ztrácet, podle mě, kdyby byl o kousek delší nebylo by to na škodu. Seriál jako takový bych doporučil každému, kdo má rád neotřelé superhrdiny a spoustu akce.