V hlavě (2015)

Rozhodně si zaslouží velké plus za neotřelý nápad a zpracování. Myslím, že díky tomu tenhle film osloví širokou škálu lidí.

Rumový deník (2011)

Musím říci, že jsem se na tento snímek vcelku těšil. Zpočátku hlavní hrdina vypadá na takového bohéma se kterým se moc nudit nebudete, bohužel opak je pravdou. Film má těžce stravitelný děj, místy jsem přemýšlel, jestli se tam vůbec nějaký děj odehrává. Tento počin má jen jediné plus, tím je Johny Depp. Doporučuji všem, aby se Rumovému deníku raději vyhnuli.

San Andreas (2015)

Myslím, že tento počin ani neměl vzniknout. Děj je tragický, obsazení je sice dobré, ale špatný scénář to nemůže vykompenzovat. Nelze ani prominout řadu porušení zákonů fyziky, kterými se to ve filmu jen hemží. Kromě obsazení můžeme zmínit dobře zvládnuté filmové efekty a dobrý soundtrack, jinak už nic. Tento film je ztrátou času, obloukem se mu vyhněte !

Solomon Kane (2009)

Myslím, že snímek má zajímavý děj a charismatického hrdinu, bohužel ne až tolik, abych mu mohl dát vyšší hodnocení. Tento film je pro každého člověka, který nehledá zrovna absolutní trhák. Dle mého názoru by se film dal zařadit někde na půl cesty mezi Jestřábí ženu a Van Helsinga. Pokud se Vám tito tituly líbily, oblíbíte si i tento.

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Myslím, že rok od roku má mission impossible čím dál větší dějovou hloubku, doufám, že takhle bude pokračovat dál. Osobně jsem zvědav, co nám předvedou příště. Herecké výkony skvělé, stejně tak obsazení. Každý, kdo má rád špionážní filmy bude zcela jistě nadšen.

Pixely (2015)

Taková sympatická komedie pro celou rodinu. Dobré obzvláště pro nerdy :-)

Labyrint: Útěk (2014)

Název mě sice zprvu odrazoval, ale i přesto jsem byl zvědav, co se za ním skrývá. Příběh je poutavý a dává smysl. Je to ten případ, kdy se probudíte na cizím místě bez předchozích vzpomínek, obklopeni lidmi, které vůbec neznáte. Stát se může cokoliv, vy jen čekáte, co se stane. Myslím, že herci zde podávají skvělé výkony, hudba skvěle splývá s dějem a než se nadějete, zjistíte, že je konec filmu. Toto je rozhodně film pro každého fanoška filmů jako je Hunger Games, Divergent apod. Všem doporučuji, nudit se rozhodně nebudete.

Focus (2015)

Je to průměrná komedie o podfukářích, kteří se po různu protloukají životem. Myslím, že každý si v tomto snímku najde svoje.

Útěk na Horu čarodějnic (2009)

Podle mě je to průměrný film pro celou rodinu. Proto dle mého názoru nemá smysl nějakým způsobem ho hanit. Navíc ta úvodní scéna z toho taxiku obletěla celý internet v několika podobách. Konkurovat tomu v počtu parodií může snad jen pád třetí říše :-)

Terminator Genisys (2015)

Viděl jsem tento film v kině, ve 3D. Myslím, že příběh je poutavý a všem pravým sci-fi fanouškům bude dávat smysl. Efekty jsou neuvěřitelně dobré, to samé se dá říci i o hereckých výkonech. Myslím, že je to více než důstojný následovník předchozích dílů. Určitě bych všem doporučil film zhlédnout.