Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009)

"Neumývajte sa. Pošlite radšej to vedro vody do Tanzánie. Zomierajú tam deti!" Obraz pekný, len tie lacné žvásty okolo kazia filmu všetko o čo sa snaží. Nabudúce so stlmeným zvukom.

Lovci hlav (2011)

Celú dobu to mohlo balancovať na hranici nadpriemerného špiónskeho filmu s nejakými muchami, ale ten záver ma načisto porazil. Už chýbalo len nech sa v poslednej scéne menuje za šéfa sám, spustia sa konfety a všetci začnú tancovať.

Hlad (2008)

Natočme film. Bude strrrašne existenciálny, bude tam kopec sračiek, zúbožených ľudí a krajného násilia, a neni šanca aby sa to intelektuálnemu divákovi nezapáčilo. Však šlo o dobrú vec a oni boli takíííí odhodlaní. Pri troche šťastia si nikto ani nevšimne čo za patetický plytký blábol z toho vlastne vyšiel.

Lovec trolů (2010)

Že: "Jedná sa o skutočné zábery, vyšetrovanie potvrdilo že sa nejedná o podvrh." Že: "Uhnite na stranu, rozlejem trochu kresťanskej krvi." :D

Made in Britain (1982) (TV film)

Takže: chlapec niečo cez hodinu chodí hore-dole, aaa... robí zle. Koniec filmu. Ohromne duchaplné. Ešte by to chcelo druhý diel.

Chata v horách (2012)

Horor - komédia čo nie je ani vtipný ani strašidelný, len dokola opakuje zažité nezmysly a tvári sa nad vecou? Obrí zlí bohovia? Nie, nie, zlé.

Hazard (2005)

Do budúcna poznámka, silné príbehy ako je tento nemajú čo spomaľovať. Napriek tomu ide stále o krásny film, porovnateľný možno aj s dokonalým Love Exposure. Už len tá scéna recitovania niekde na skládke.

Čas probuzení (1990)

Tak som si znovu vymyslel že si pozriem film s Robinom Wiliamsom a znovu som znechutený polku času odvracal zrak. Smiešne zveličený príbeh, trápne moralizovanie každých 10 minút a tancujúci retardi? To sa naozaj nemohli zmôcť na viac?

Ghost in the Shell 2.0 (2008)

Úplne zbytočné, nič nové neprinášajúce. Oproti dobrej jednotke. Počítačom namodelované prsia a krajšie bublinky vo vode? To je ako keď Matt s Treyom v South Parku vysvetľovali ako vždy chceli v prvej epizóde v pozadí 3D počítačové roboty chrliace oheň, ako by to zlepšilo seriál..

Poslední dům nalevo (1972)

Raz nepochopím, prečo sa všetky tieto exploitationy musia v polke zmeniť na retardovanú frašku?