Detektivové z Hollywoodu (2003)

Pár dobrých vtípků, ne úplně blbá zápletka a sympaťák ford, který sice už špatně vydejchává scény, kde se běhá a skákání ze střechy na střechu je projistotu prostříhaný, aby na forda nebylo vidět, ale hraje furt dobře. navíc se mi líbil ten nápad s policajtama, který si musej přividělávat jako realitní agent a učitel jógy, nebo co to bylo. 70%

Bondovy dívky jsou věčné (2002) (TV film)

dokument úplně o ničem, který moderuje totálně vypatlaná bondgirl z Dechu života, která se mi v tom filmu docela líbila, ale už si na ní dávám pozor:)

„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)

Docela by mě zajímalo, jestli se filipovský nedostal k dabingu Funese až po tom, co ho viděli v téhle roli...ale jinak nezapomenutelná komedie s mýdlem a ručníkem:)

Tři veteráni (1983)

Jó Werich - ten měl fantazie za tři - pohádky mu šly vždycky nejlíp.

Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

spolu s cimrmanovým životopisem asi nejlepší české komedie...nezapomenutelný psychiatr Chocholoušek a jeho JÁ VÁM DÁM KOUDELKU!...K TAKOVÉMU OMYLU DOCHÁZÍ MAXIMÁLNĚ JEDNOU..DVAKRÁT...TŘIKRÁT.........ZA DESET LET:)

Afrika aneb Češi mezi lidožravci (2004) (divadelní záznam)

nemůžu si pomoct, ale 5 dát nemůžu, mám cimrmonovce rád, ale není to taková bomba jako zbylé hry. Ovšem vtípky se jmelím jsou opravdu povedené.

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Kéž by takhle dopadaly všechny moderní filmové přepisy klasických literárních děl...božská písnička a skvělý Ryan Phillippe

Jára Cimrman ležící, spící (1983)

životopisné drama o NEJVĚTŠÍM ČECHOVI překoná akorát jeho americký remake Forrest Gump. Američané by se měli nechávat inspirovat od českých tvůrců častěji:) A JEŠTĚ JSEM SE VÁM ZAPOMNĚL PŘEDSTAVIT, DĚTI, JÁ JSEM CIMRMAN.