Muž s cejchem smrti (1990)

Jó,to bylo tenkrát, když oblíbený akční hrdina mého dětství ještě zvládal vykopnout nohu do výše hlavy a byl schopen rychlého úderu. na seagalovi se mi líbilo, že na rozdíl od svých konkurentů nikdy nedostal nakládačku a jeho krev nikdy netekla. Spolu s Přepadením asi nejlepší seagalův film - čistokrevné akční béčko, v rámci žánru nadprůměr.

Nekonečný příběh 2 (1989)

Hodnocení je z doby někdy kolem dvanácti let, kdy jsme to viděl a dost se mi to líbilo. Viděl sjem to jen jednou, ale myslím, že jsem byl přesně v tom správném věku, abych to mohl hodnotit. BTW když slyším nekonečný příběh vždycky si vzpomenu na úžasný dabing pana cupáka, který mluvil falca.

Opilí láskou (2002)

Jeden z nejnudnějších a nejnezábavnějších filmů, jaký jsem kdy viděl. Nuda s nesympatickými herci a nezábavným příběhem bez hudby v divných barvách.

Magnolia (1999)

Přehlídka skvělých herců, kteří hrají divné postavy v divných příbězích, které mě vůbec neoslovily. Pro mě je to jen nekonečná nuda s absencí kompaktního smyslu.

Pistolnice (1994)

Hodně ubohý western s hodně špatnými herečkami, sharon stone působí v klobouku s koltem v ruce přecejen o dost líp.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Měl jsem tenhle seriál v dětství moc rád, ale tom a jerry je přecejenom o trochu líp nakreslenej a taky vtipnější. Na JPZ mě vždycky nejvíc dostávaly titulky uprostřed:)

Šeherezáda a gentleman (1990)

Džin se sekačkou na trávu...a spousta dalších nápaditých vtípku a ještě krásná catherine...nemůžu jinak

Terminál (2004)

nádherná spielbergova pohádka pro dospěláky, která je překvapivě velmi vtipná. jenom škoda toho konce, pohádky mívají konce obvykle šťastnější...

Zorro: Tajemná tvář (1998)

Popkornová jízda nejtěžšího hollywoodského kalibru, velkolepá výprava, krásné kostými, divoké souboje, půvabná Catherine a film, který ani chvilku nenudí.

Hannibal (2001)

Anthony Hopkins je herec s hodně velkým H a Hannibal asi zůstane navždycky jeho životní rolí, ve které je opravdu skvělý a je opravdu radost sledovat jeho mistrovství každé scéně. Škoda, že mu to kazí dementní scénář (obzvlášt scéna s mozkem svědčí o hodně velkém zoufalství scénáristů a useknutí ruky taky nebylo zrovna geniální) a napříliš dobře vybraná Mooreová.