U Konce světa (2013)

Oproti pro mě přímému konkurentovi z Hollywoodu to prostě nebyla taková sranda... Simon Pegg mi tentokrát dokonce i vadil a prostě to ještě jednou zkusím v jiném rozpoložení (12 piv?)

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Pominu-li nesmyslnost některých prvků scénáře a debilní happy-end, je Pacific Rim neskutečná řežba VELKÝCH robotů a OBŘÍCH monster, která byla prostě cool. Kluk ve mě skáče do stropu a chce si koupit televizi o úhlopříčce alespoň 65 palců!

Bubba Ho-tep (2002)

Jeden z těch snímků, které skončí a vy sedíte a přemýšlíte, co to bylo sakra za úlet? Někdy jsou prostě drogy na místě.. :D

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Za svých 5* se ani trochu nestydím, protože jsem doslova slzel smíchy. Kluci se nebrali ani trochu vážně a předpokládám, že natáčení tohohle filmu byla jedna velká párty. Tuny narážek, trocha sebereflexe, Emma Watson-ano ano ano!...a Tatum na konci to už úplně zabil... Za mě tak 95%

Lesní duch (2013)

Tupé postavy, chata v lesích a noc... Tak trochu neoriginální řezničina, u které jsem se ale nenudil.

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Obdobný průběh děje jako u jedničky mi nevadil, vlastně naopak. Člověk se pak alespoň těší na to, co jistě přijde.. Hlavní hrdinka opět prošla fázemi ze sexy slečny po maniakální zvířátko.. Asi už to nebude holka na vdávání :)

V zajetí démonů (2013)

Poslední dobou to vypadá na dobré období pro kvalitní horory. Bál jsem se stejně jako u Sinisteru a možná i o něco více. Povedlo se vyždímat asi maximum z milionkrát přepraného tématu. 90%

Muž z oceli (2013)

Pustit se do toho Nolan, máme trilogii...A to mě asi nejvíce mrzí, protože jen první polovina Muže z oceli by se dala hodně rozvinout... Pominu-li ale tento aspekt, musím říct, že jsem hodně příjemně překvapený.. Prostě akční řežba v čele s chlápkem, kterému museli digitálně tunit postavu (protože jinak si to nedokážu vysvětlit).. Scén, který mi přišly patetické, nebo trapné bylo také minimum (škodolibě jsem se zasmál jen jednou). 85%

Světová válka Z (2013)

Smál jsem se u toho více, než je zdrávo...Bohužel se film hemží okamžiky "Teď beztak o něco zakopne"-bum! Radši ani nevědět, jak film vypadal, než s rozhodli ho přetočit. A lepší už to být asi nemohlo :))

Srbský film (2010)

Jedna hvězda za opravdu luxusní ženské obsazení, protože na holky se (většinou) fakt dalo koukat... Druhá hvězda za odvahu hereckého obsazení.. Protože po tomhle bych měl asi problém chodit mezi lidi... Naprosto mi uniká pointa a smysl tohodle kousku... Buď jsem moc zdravý, nebo nechápavý...