Aquaman (2018)

Moje hodnotenie DCEU od najlepšieho po najslabší: 1. Aquaman, 2. Wonder Woman, 3. Man of Steel, 4. Suicide Squad, 5. Batman v Superman, 6. Justice League

Unfriend (2016)

Konečne po dlhšej dobe thriller, ktorý šokoval a to hlavne nečakaným, ale za to uspokojujúcim záverom. Škoda tej druhej polovice filmu, ktorá sa tak trocha vlečie už bez Ma Riny. https://www.youtube.com/watch?v=7ucOgRjVC4Y

Liga spravedlnosti (2017)

Nechápem tie nízke hodnotenia. Jediné čo by som vytkol, je krátka minutáž, nakoľko by to chcelo ešte takých 20 minút. Ale na to tu bude rozšírená verzia. Chémia medzi postavami funguje. Diana krásna ako vždy, Batman menej agresívny ako v BvS, Aquaman charizmatický, Flash vtipný a v neposlednom rade Cyborg, o ktorom som mal pred premierou pochybnosti, no tie opadli hneď ako sa objavil na plátne. Kal-El je späť, tentokrát už ako maják nádeje a potešila prítomnosť i keď len cameo Green Lanterna. Hlavný záporák Steppenwolf je vhodne dosadený do príbehu, no jeho motivácia nie je vysvetlená tak, akoby som očakával. Spomenul však Darkseida, dokonca aj jeho omega symbol sa objavil už v BvS, takže viem kam to bude smerovať ďalej. Každopádne som rád, že SPOILER Steppenwolf neumrie SPOILER, nakoľko má veľký potenciál na prehlbovanie jeho backstory a motivation spolu s Darkseidom. Oproti Man fo Steel a BvS sa tón a atmosféra filmu drasticky zmenili nakláňajúc sa viac k svetlu než temnote, čo mne vyslovene nevadí. To je komixová Justice League v kocke: akcia, hlášky, záchrana sveta. Za mňa 4/5* po prvom pozretí plného očakávania a nervozity. Teraz všetko opadlo a môžem si to vychutnať v druhom v IMAX. Nezabudnite zostať až do konca tituliek, čakajú vás až 2 potitulkové scény. https://www.youtube.com/watch?v=wfLOt5P6nSk

Kruhy (2017)

Nuda, zbytočne naťahované, trápny koniec v prípade úspechu filmu. Jediným plusom je asi atmosféra predchádzajúcich dielov, ale to nestačí.

Arrow (2012) (seriál)

1.séria 85%, 2.séria 90%, 3.séria 75%, 4.séria 75%

Legendy zítřka (2016) (seriál)

In 2166 an immortal tyrant named Vandal Savage conquered the world and murdered my wife and child. I have assembled an elite team to hunt him throughout time and stop his rise to power. Unfortunately my plan is opposed by the body I'd sworn my allegiance to, the Time Masters. In the future my friends may not be heroes, but if we succeed they'll be remembered as Legends.

Flash - Série 1 (2014) (série)

"Oh, I´m not like the Flash at all. Some would say, I´m the reverse."