Blok 99 (2017)

Pomale, napinave, surove, prekvapive, dobre zahrane, stale se ponorujic do vetsich sra..., vtahujici a konecne.

Thor: Ragnarok (2017)

Ale jo, celkem pobavi, neco se tam deje, Hulk je zde celkem upovidanej :-D, feministky si prijdou na sve (no to nevim jestli je dobre ...), no a hlavni hrdina z toho vseho vyjde v "skoro" bez uhony ...

Wonder Woman (2017)

Prekvapive potesujici, ac s zenskou superhrdinkou, celkem slusnymi bojovymi prvky, zvraty, emocemi nabitymi chvilkami, presto velmi slusny film u me boduje. Ale bez rypnuti to nepujde - i superhrdinka je vzdy odsouzena k tomu, aby muzi podlehla. Jo bez MUZU to proste nepujde, tak se s tim uz feministy konecne smirte :-D.

Já, Kajínek (2017) (seriál)

Prima na poradu jednoznacne vydelala. Kajinkovi preji jiz jen at v klidu dozije, protoze dostal neadekvatni trest za cin, ktery mu nebyl jednoznacne dokazan - justice v tomto jasne selhala - otazkou je, jestli zamerne ...

Mělčiny (2016)

To bude zase pripo... lidi, kteri nebudou chtit plavat daleko od plaze :-D. Ja bych k zanru pridal jeste komedie, obcas jsem se musel az smat nerealnosti situace a take strihu, ale jinak je to koukatelne a hlavne pomerne kratke ;-).

Válka o planetu opic (2017)

Zadny zazrak, az moc emoci, zbytecneho zdrzovani deje, s tezko uveritelnym zaporakem, vtipnou komik opickou, s paradnim digi provedenim, ale celkove jasne predikovatelnym zaverem. Neurazi, ale ani nejak zvlast nepotesi.

Wind River (2017)

Smutne, tahle, malo zajimave, ale mozna, ze nasi filmari by se mohli opicit a natocit neco podobneho o cikanech. Lepsi na to kouknout v letnich mesicich, protoze ten kdo ma mentalni problemy - depku, tak at se radeji poohledne jinam ;-).

Iracionální muž (2015)

Na Woodyho jednoduche dialogy s naprosto predvidatelnym postupem k cili. Ukazky realne zenske "logiky", s krivortovou zrzkou Emmou, ktera nedojde zaslouzene odmeny v podobe vstupu do Valhally.

T2 Trainspotting (2017)

Slabsi, silu cerpa z jednicky a obcas okoreni necim novych nekdy i vtipnym. Dopredu, ale bylo jasne, ze to nema velkou sanci na velkou slavu, coz se potvrdilo. Ale jako pripomenuti jednicky, jejich poslav a cinu je to fajn.

Vetřelec: Covenant (2017)

Zklamani, amaterska posadka, podobnost prubehu deje a dalsi preslapy. Prometheus byl rozhodne lepsi !