Vražda na Nilu (1978)

Wow! Velice povedený Poirot, jeden z nejlepších řekl bych. Příběh mě vtáhl už od samého začátku a kupodivu jsem i odhadl pachatele, což se mi stává málokdy. Člověk by teď řek: tak to nebylo moc dobré, když jsem to tušil, ale opak je pravdou. Krom toho důkazy mi opět musel obstarat Hercule a jako vždy to udělal na tom nejsladším talíři. Agatha byla prostě Paní spisovatelka. Btw. Emily Blunt je tak krásná!

Sladký ničema (1999)

Sean Penn zahrál dost dobře na rozdíl od ostatních. Párkrát mě dokázal pobavit, obzvlášť, když si nevěděl rady s němou Hattie, ale celkově to rozhodně nebylo to pravé ořechové z dílny Mastera Woodyho.

Kill Bill (2003)

Já prostě nemám slov. Nedokážu to popsat. Jsem unešen. Vše je tak dokonalé...

Vyměřený čas (2011)

Něco tomu chybělo, jakási finální esence, díky níž by si film u mě vysloužil plný počet. Přitom story nemohlo být originálnější, čehož si na výrobcích z Hollywoodu vážím snad nejvíc. S výkony herců spokojen až na Olivii Wilde. Fuj! Ta role matky byl naprostý hnus. Klasický záporák Cillian Murphy mi však tuto minelu vynahradil.

Skrýš (2010)

Rhys Meyers je prostě senzační! Julianne Moore je herečka, kterou snesu v každé roli, neskutečně charismatická. Dost slušný "minihororeček" se slabším koncem, zato velice dobrým začátkem. Mystery ala Akta X - me gusta.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

...and you have my pumpkin :D Hororová sranda se stylovým mlaskáním hlav aneb Edward je jednička :D Svižný příběh, který startuje už od prvních momentů. Žádné zbytečné natahování, prostě jen hon na čarodějnice. Hansel i Gretel perfektní, obzvlášť Gema Arteton se mi hodně líbila (if u know what i mean :P), jen ta perníková chaloupka mohla být více perníková. Ale bacha! Neloupejte perníček, nebo bude zle!