V pasti (2005)

Úžasná Ellen i Patrick v absolutně parádním filmečku u kterého si nemůže být divák jistej žádnou následující minutou. Kvalitně natočené a zvládnuté psychodrama, hrající na struny zajímavého tématu. Nádherná gradace, výborné dialogy a kamera, atmosféra by se dala krájet nožem. Tenhle film má naprosto všechno co má mít, nic navíc, nic na míň, prostě absolutní pecka - pustit a dál už je to jasné, to se prostě musí dokoukat.

REC (2007)

Naprostá pecka - každej tuší o co v tom filmu jde, to je jasný, ale ten způsob jakým je to naservírovaný - surově bez varování. Atmosféra a vůbec všechno okolo nám tu pořádně graduje až do maximálního vrcholu, strach je slušně podpořen výbornou kamerou a slušnou hudbou. Gore na dobré a reálné úrovni. Rozhodně horror z mých oblíbených, výborný, strhující, děsivý.

Rec 2 (2009)

Dobré pokračování jedničky. Druhý díl má slušný rozjezd, pak se trochu hledá, ale hned potom nám už zase španělská dvojka servíruje to co umí. Atmosféra filmu je téměř hmatatelná, kamera parádní a efekty na vysoké a uvěřitelné úrovni. Jasný, že děj trochu pokulhává, přece jenom to šlo určitě zvládnout lépe a finální vysvětlení je možná až moc spirituální, ale i tak patří tenhle filmek mezi ty lepšejší.

Stmívání (2008)

První díl nasadil vysokou laťku pro Asylum, protože tohle oni ani hůř natočit nemůžou. V traileru je vlastně celej film, zbytek ani vidět není třeba, tedy pokud nemá člověk náladu na dvě hodinky nevěřícnýho koukání na tu strašnotu co se tam odehrává. Herecké výkony jsou, moment, tam vlastně žádné herecké výkony nejsou, dialogy strašný, jediné co je trochu dobré je kamera. Mizerně natočený a ještě mizerněji zahraný - ale jak je vidět na tržbách - pro správné konzumenty.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Hola hou, po děsivé jedničce tu máme parádní dvojku, která je ještě stupidnější a blbější než první díl. Největší pecka filmu je rozhodně hlavní ženská postava Bella, která si po "roce" života tam u nich na vidlákově po setkání s Edwardem uvědomí, že ten její kámoše je parodie na vlkodlaka. Což by nebylo zas tak divný, kdyby k tomu nebyl použitej stupidní flashback a navíc každej divák to poznal už po pěti minutách prvního dílu. Výkony jako vždy maximálně otřesný, ale to bude u téhle série asi standartem...

Twilight sága: Zatmění (2010)

Stejně tak, jako koukám na filmu od Asylum, prostě koukám na tyhle všechny možný upíří/potter/horror série. A s každým dalším dílem jen nechápavě koukám na plátno a na to, co za stupidity se tam děje. Jasně, není mi 15 a nejsem emo/gothic trapka, ale co je moc, to je moc, Stupidní děj maximálně ničí stupidní dialogy - rádoby vtipné scény jsou spíše trapné a trapnější. Oneface KS asi předvádí svůj nejlepší výkon a to asi vystihuje vše. Jedna hvězda za ty efekty....

BloodRayne (2005)

Je to strašná sračka, ale už jen pro tu Kristannu Loken a její přednosti, které hodně cpe do popředí to stojí vidět, Zbytek klidně zapomeňte .)

Megapiraňa (2010) (TV film)

Absolutní pecka! Naprostá povinnost pro všechny fanoušky Asylum, "asy" jejich nejlepší film. Naprosto špičkové dialogy, při kterých se člověk chláme tolik, že skoro nestíhá sledovat film, úžasné efekty, které útočí na bránici se silou medvědí, scénář hodný Oskara. Vynikající postavy, nejhorší sny se stávají skutečností a tak vybroušený hlášky nemá ani John Matrix ve filmu http://www.csfd.cz/film/15294-komando/ . Prostě naprosto úžasnej film, kterej se musí vidět! Všichni co tu dávali odpad a podobný sračkový hodnocení maj hovno smysl pro humor a určitě by sami natočili lepší film, ale ouha, natočili kulový, jen tu kritizujou a nepoznaj vtip ani když jim ho někde vysvětlí. lopaty...

Bad Taste - Vesmírní kanibalové (1987)

Hmm, tak jsem si to po letech pustil znova a musím uznat, že z toho mám opravdu rozporuplné pocity. Možná za to mohlo to, že jsem si to pustil hned po Braindead... Suché, nudné sem tam proložené dobrým vtipem či záběrem. No nevim, přišlo mi to opravdu nic dávající - efekty mizerný i na tu dobu, herecký výkony také - možná to tak bylo schválně, každopádně u někoho boduje u mě ne. Jedna hvězda za těch pár dobrých záběrů a vtipů, druhá za prvního Harryho Pottera v podání Petera.

Strážci - Watchmen (2009)

Jak začít? Naprosto úžasnej filmek, po přečtení komixu bych narval klidně ještě hvězdu navíc. Krásně natočený, kupodivu výborný dabing ( rozhodně se mi líbí víc než originál ) i když to tam taky sem tam pokulhává, hlavně v překladech a asi se snažení vyhnout všem těm trochu sprostým slovům. V kině jsem se bavil dvojnásob, hlavně díky mladšímu (rozuměj <12) publiku a jejím vyděšeným rodičům, ale také hlavně díky parádnímu stylu vyprávění, kterej pěkně odsejpá, efekty jsou velmi dobré, násilí, krev nic není vynecháno. Výborná hudba, SP na prvním místě, ty mám prostě rád a mohl bych v těch superlativech pokračovat klidně i ještě další dva řádky, ale jen by to zbytečně zabíralo místo a schovávalo něco tak výjimečného jako je tenhle film.