Toyen (2005) odpad!

To že vám nikdo nerozumí neznamená, že jste umělec a natočení nelogického filmu není Surrealismus. Tudíž běžte se bodnout střípky snů a ucha kvetla. Výtvarný zločin.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál) odpad!

Nehorázně trapné a bez kapky humoru, tudíž druhý nejoblíbenější seriál...

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Nejhorší Tarantino, jedná skvělá scéna (i když je třikrát zopakována) film nezachrání. V žánru Grindhouse je Rodriguez jasným favoritem.

Válka Roseových (1989)

Miluji ironii ve všech směrech a v tomhle filmu je jí spousta. Stejně tak, jako v životě jste jednou nahoře a jednou dole. Lustr rozhodnul sám... dole. Jelikož mezi láskou a nenávistí je jen malý rozdíl.

Discopříběh (1987) odpad!

Možná kdybych si dal trochu určité látky, která byla v této době oblíbená. Pak by se mi tento (film) mohl líbit.

Control (2007)

Joy Division poslouchám už delší dobu a proto nemohu dát plný počet. Film nedokázal vystihnout atmosféru Curtisova života, která je právě dokonale obsáhla v jeho hudbě. I tak se ale jedná o nadprůměrný životopis, který zachraňuje (skvělý) konec.

Rebel bez příčiny (1955)

Jeden z prvních a posledních filmů Jamese Deana, to ví přece každý. Bohužel to je právě to jediné, co tento film proslavuje. I já jsem se nechal nalákat právě tímhle faktem a těšil se na skvělou podívanou ve stylu 60. let. Bohužel zajímavější mi už přišel dokument o Deanově smrti ve vozu Porsche 550 spider. James je (byl) skvělý herec a i zde předvedl maximální výkon, ale můj zdravý rozum mi brání pochopit nelogičnost všech hlavních postav a já jen odpočítával od poloviny filmu minuty do konce. Miluji staré filmy a Jamese byla opravdu škoda, ale jen kvůli tomu nebudu shovívavý.

Ruin (2011)

Velikonoční králiček natřený na růžovo aneb vše je jen pouze pro efekt.

Griffinovi (1999) (seriál)

Pokud znáte Simpsonovi nazpaměť, pustíte si Griffiny. Z počátku naprosto vše funguje a opět najdete seriál, který vás zpočátku baví. Bohužel postupem času vás začne kopírování ostatních seriálů nehorázně iritovat...

Walk the Line (2005)

Film který dokáže vylíčit život hudebníka tak, že se divákovi začne líbit jeho hudba, splnil svůj účel. Autobiografie, která ukazuje i odvrácenou tvář úspěchu a popularity.