Ten, kdo tě miloval (2018)

Takový to mohl být pěkný film, ale chybí mu jiskra. Je to amatérsky utahané, místy až protivné, asi jako teplá limonáda bez bublin v parném létě... Doporučuji panu režisérovi švédskou komedii Kyselé Vánoce. Např. takto vypadá výborný vánoční film. Ale na to u nás bohužel asi nikdo nemá... koule.

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (2018) odpad!

Ty voe, co to bylo za bizár?! Po půl hodině jsem se konečně vzpamatoval a stiskl stop. Zřejmě o dost větší než malé množství trávy, co rejžo?! Jak na něco takového může vůbec ČR přispět byť jen jedinou korunou??!! Plýtvání peněz i materiálu!

Tátové na tahu - Epizoda 1 (2018) (epizoda)

O stupeň lepší než Krejzovi, ale i tak hrozná nuda. A o český seriál nejde, je to úprava zahraničního originálu. Opravdu musela doktorku zase hrát Jana Stryková? Sašovi komediální role bohužel nesedí.

Krejzovi - Narozeninová překvápka (2018) (epizoda) odpad!

Nečekal jsem víc než slabší oddechovku, ale Prima měla především důrazně varovat, že podmínkou k sledování je dvouciferné IQ!!!

Recept od starej mamy (1980) (TV film)

Jedna z mála předlistopadových televizních komedií ze současnosti, které lze vidět znovu a znovu. Herecký koncert jedné z prvních dam slovenského humoru, Evy Křížikové. která se tu setkala (bohužel jen na pár minut v úvodu) s druhou první dámou, komičkou Magdou Pavelekovou. Ta jí během jedné sousedské návštěvy nasadí do hlavy velikánského brouka, který tam šrotuje a šrotuje, a paní Krížiková od začátku do konce diváka skvěle baví. Jako vždy velmi potěšila také úžasná Sylvia Turbová v roli její dcery. Není divu, že i na tak malém "papundeklovém" prostoru je tu co hrát, vždyť scénář k této lahůdce napsala naše legendární autorka Fan Vavřincová!

Gridlock (2016)

Výborný krátkometrážní film plný napětí. Čekal jsem pokračování, ale zřejmě bohužel neexistuje.

O otci (2016)

Krásný film, který by si zasloužil nejen větší propagaci, ale i celovečerní stopáž.

Rodolfo Valentino - La leggenda (2013) (TV film)

Krásné. Ovšem velká škoda, že pravda se italské televizi nehodí do krámu! Opět nabídla jen limonádu á la Rosamunda...

Taneční zábava (1991) (TV film)

Veselé upoutávky nás několik dní lákaly na Taneční zábavu, kvůli které se prý Dagmar Veškrnová dokonce naučila hrát na saxofon. Tu však vystřídala plačící hlasatelka Marie Tomsová s pistolí u hlavy... Kdyby jen tušila, kolik diváckého hněvu se v následujících dnech snese na její hlavu...Tato neobvyklá inscenace se asi těžko bude někdy reprízovat, ale krátkou ukázku z ní lze vidět v pořadu Úsměvy tv hlasatelů, který byl natočen k 60. narozeninám ČST v r. 2013.

Temný Wales - Ďáblův most (2013) (epizoda)

Těšil jsem se na mysteriózní detektivku a dostal jsem šálek čaje s již jednou použitým sáčkem.Od počátku bylo jasné, z jakého okruhu vrah pochází, takže se dost divím, že jsem začal usínat až v druhé části filmu...