Po strništi bos (2017)

Milí páni „Svěráci“, děkuji Vám za nádherný film! Líbil se mi dokonce ještě víc než Obecná škola, která dějově následuje. Může za to i ta úžasná a talentovaná parta kluků, která by zasloužila malého Oscara! Ten vlažný ohlas mnoha diváků níže skutečně nechápu! V dnešní době se bohužel vyzdvihují spíš hloupé filmy bez špetky citu a vřelosti nebo tzv. životopisné trháky, které mají s realitou ovšem pramálo společného. Kéž by se takových pohlazení jako těch Vašich točilo víc.

Žabí princ (1991)

Vážení zklamaní diváci, měli byste si doplnit vzdělání! Pokud to nevíte, pohádky bratří Grimmů jsou trochu o něčem jiném než ty, na které jste zvyklí od B. Němcové nebo K. J. Erbena. Nezřídka jde téměř o horory! Sledujte si tedy dál své Princezny ze mlejna a Herzovy hodnotné pohádky nechte laskavě na pokoji!!

Smrt v Benátkách (1971)

Film ocení hlavně vnímaví milovníci náročnějších filmů, skutečného hudebního a filmového umění a ti, kterým bylo v životě dopřáno poznat pouze bolest platonické lásky... Ostatní si mohou ušetřit své ubohé poznámky o nesnesitelné nudě, kterou jim školní či jiné projekce připravily.

Skutečné příběhy (2017) (pořad) odpad!

Něco neskutečného! Kdo neviděl, těžko pochopí. Gumový pavouk a mluvící plyšový medvěd. TV Barrandov je kandidát na cenu Nejhlubší žumpa televizní historie!

Sousedé - Nový začátek (2017) (epizoda) odpad!

Myslel jsem, že po Bezdružicích tato emocemi nabitá televize už níže ani jít nemůže. Jak hluboce jsem se mýlil! Chvílemi mi bylo až fyzicky nevolno, a jejich Bakaláři mě dorazili...

Květiny v podkroví (2014) (TV film)

Co to bylo? Tak nečitelné hlavní postavy! Měl jsem pocit, že jsem po půl hodině usnul, a zbytek byl už jen na hlavu postavený sen. Bohužel tomu tak nebylo. Navíc mě u filmu nikdy neštval tak tragicky nezvládnutý amatérský střih!

Srdečně vás vítáme (2017)

Christian Clavier je vždy zárukou dobré zábavy a zároveň jistotou, že nebudete litovat peněz za lístek. Ještě že francouzská komedie si stále drží laťku kvality poměrně vysoko. Jsem nesmírně vděčný za to, že aspoň jednou za rok se oblastní multikino navštívit vyplatí. Tak snad zase napřesrok, pane Dokořán. Merci!!!

Monstrum (2008)

Co to je ?!! Fast forward and erase! To i kritizovaná Záhada čarodějnice z Blair by měla dostat Oscara, protože účel vyvolání hrůzy splnila na jedničku!!!

Let asfaltového holuba (1990)

Zajímavý neznámý film s hvězdným obsazením a dechberoucí hudbou p. Godára!

Sezn@mka (2016)

To je tak, když někdo dělá, na co nemá. Díky za zkažený večer!