Hermína Týrlová (2017)

Zavedl bych povinné projekce tohoto skvostu ve školách!!!

Ztraceni v Mnichově (2015)

Každý národ holt musí mít aspoň jednoho Zelenku, jinak by na festivalech neměl kdo vyhrávat ceny a u nás by museli zrušit Českého lva...

Marcelka (1971) (TV film)

Roztomilý příběh, který se natáčel na tehdy značně zchátralém barokním skvostu Veltrusy.

Učitelé na zakázku 2 (2015)

Bez Ch. Claviera je to ztráta času. Zajímalo by mě, které hovězí z Primy ho přesto nechalo napsat do všech tištěných i webových TV programů! Zřejmě taktický tah. Kdybych ho v programu neviděl, ani okem bych o dvojku nezavadil. Aspoň že ty blbé reklamy jsem mohl přetáčet!

Četníci z Luhačovic (2017) (seriál)

Konečně nám ČT ukázala četnictvo bez příkras! Humoresky jsou proti tomuto unikátnímu počinu jen pocukrovanou červenou knihovnou! Díky a těším se na pokračování!

Pustina (2016) (seriál)

Nejlepší počin HBO v našich končinách! "Postavy, firmy a události vyobrazené v tomto filmu jsou zcela smyšlené. Jakákoliv podobnost mezi nimi a skutečnými osobami, firmami nebo událostmi je náhodná, neúmyslná a neměla by být vovozována."

Lesní panna (1973) (TV film)

Neznámý klenot s vynikající Květuškou a mladou Libuškou, navíc v barvě a s nádhernou hudbou Luboše Fišera. Nemohu jinak, než dát plný počet!

Specialisté (2017) (seriál)

Moc povedený a napínavý seriál! Se slabým konkurentem sester "Bronteových" Lukášem Krajem se nedá srovnat!

Temný Kraj (2017) (seriál)

Nudné až běda. Specialisté mají spád. A navíc v prvních dvou dilech částečně vykradli i Dürrenmatta.

Léto All Exclusive (2015)

Bohužel už i francouzské komedie se snížily kvůli pobavení nenáročného diváka k vulgaritám. Zlaté časy nenuceného humoru Dovolených po francouzsku a Návštěvníků jsou holt nenávratně pryč... Jen díky božskému Christianovi dávám hvězdu navíc. Je tak geniální, že zachrání každý film už jen svou přítomností, i přes tuto malou roli.