Křídla Vánoc (2013)

Děkuji paní režisérce! Její záměr se jí povedl na výbornou!

Tajné životy (2014) (seriál)

Nejlepší seriál posledních let!!!

Učitelka (2016)

Skvělý film s výborným obsazením. Zuzana Mauréry fenomenálně a s naprostou lehkostí představuje kladné i záporné role. Doporučuji zhlédnout např. výjimečný hodnotný slovenský seriál Tajné životy (2015) z dílny RTVS, kde také velmi přesvědčivě ztvárnila hlavní roli! Měl jsem od prvního dílu pocit, že tu roli nehraje, ale že ji skutečně žije!

Zločin z nenávisti (2005)

Nádherný film a velké překvapení! Ten by se měl vysílat v televizi místo těch mnoha bezduchých slátanin na komerčních programech, které opakují stále dokola!

Hon na Hitlera (2015) (seriál)

Nemám důvod tuto minisérii zatracovat. První díly z Berlína mi sice unikly, ale stačí pozorně poslouchat všechny detaily a dát si je dohromady s výpověďmi pamětníků a článkem v novinách o premiéře baletního představení v hotelu pro uzavřenou společnost. Proč by na dlouhé cestě z Evropy do Jižní Ameriky hned několik pamětníků nezávisle na sobě tvrdilo, že Hitlera v daném místě po válce viděli?? A jaká je záruka, že tvrzení Moskvy je pravdivé? Zvlášť v případě "mnohem věrohodnějšího" Stalina... Navíc bylo v jednom z dílů jasně řečeno, že DNA z jeho nalezených ostatků patří ženě! P.S. A mimochodem, s tímto seriálem nemá Discovery nic společného!!! Kritizujete tvůrce, a přitom sami plácáte nesmysly...

Otcem na poslední chvíli (2014)

Po dlouhé době v televizi opět krásný film, u kterého nebylo nutné se ani jednou podívat na hodinky...

Díra u Hanušovic (2014)

Jedinou perlou v tomto nepovedeném dejvickém chlívě byl nádherný Händelův Xerxes, za kterého dávám tu jednu hvězdu!

Na vodě (2016) (seriál)

Mezi seriály, které nám komerční televize nabízejí, je to naprostý luxus, na který se příjemně kouká! I když je to jen oddechovka.

Zvláštní den (1977)

Nádherný film! Měl jsem možnost si ho vychutnat jen díky německo-francouzskému kulturnímu kanálu Arte. U nás jsem ho nikdy neviděl.