Beowulf (1999)

Poctivé 90. béčko.

Equalizer (2014)

Malinko přeslazené. Hlavní hrdina je tak strašně dobrý, pozitivní a bezchybný, že se jsem nakonec snad více fandil zlounům.

Náhlá smrt (1995)

Celý film mě zajímalo, jak hloupí asi musí být strážci nastrčených náloží. Všem je jasné, že u nich budou muset stát dokud nevybuchnou.Kdo vezme takovej job?

Excentrici (2015)

Pohodový film, ve kterém běží hlavně o hudbu a dobovou atmosférku. Žádný strhující drama nečekejte, jen se nechte ukolébat tóny sunny side.

Poslední skaut (1991)

Nutno ovšem vidět s českým dabingem, který přidává celou jednu hvězdu.A po určitých životních zkušenostech získá Poslední skaut i poslední hvězdu. Prostě film co zraje jako víno.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Fanoušek Star Wars musí při shlédnutí nové epizody zamáčknout slzu. Ovšem ne proto, že slyší božskou úvodní fanfáru zase jendnou v kině, ani protože znovu potká staré známé Hana, Leiu, Žvejka, Luka, R2 , ale protože Abramsovo oprašení těchto relikvií staré trilogie se děje v podobě nenápaditého a nevtipného opkaování archetypických záběrú a scén, které známe ze staré trilogie ,a tak je proměňuje v pouhé tenké skořápky bez obsahu, z kterých bylo vyždímáno už naprosto všechno. Kromě neodbytného pocitu, že člověk sleduje spíše remake složený z oblíbených scén, než plnohodnotný nový díl, je zde přítomná i naprostý nedostatek atmosféry. Temná strana je spíše směšnou stranou, která s halvním záporným hrdinou, který zmítán pubertou galaktických měřítek, razí Star Wars variantu emo kultury v naprosto nesmyslném nošení temných masek a sípání. V parodickém tónu je i veškeré přehánění ať už v podobě nové ničivé základny, obřího hologramu a hlášek všeho druhu, nakonec parodicky púsobí i jednotlivé odkazy a postavy. Netuším, pokud by na začátku stál titulek Space Balls, zda bych si vúbec všiml, že se dívám na novou epizodu Hvězdných válek. Nezbývá než doufat, že všemu se podaří nakonec doplnit hloubku i poněkud tajemnějšího ducha naznačující závěrečné Lukovské zahledění na oceán ve spolupráci s jedinou zajímavou postavou, kterou je Rey, za každého znich jedna hvězda.

Bourneův odkaz (2012)

Sice se nevyrovná předchozím dílům, ale jinak je to kvalitní akční film. Relativně ke své sérii ovšem jen 3*.

Nejsmrtelnější kořist (2013)

Tak abychom si to ujasnili hned od začátku, je to fucking shit hodný odpadu. Nicméně pokud se na to díváte v kolektivu, kterým se šíří smích a trefné komentáře k naprosté nesmyslnosti toho všeho, pak takto strávený večer dosahuje 4 hvězd.