Coco Chanel & Igor Stravinsky (2009)

Väčšina filmu stojí práve na tej nebezpečnej príťažlivosti, čo je škoda, lebo keby sa viac zamerali na charakteristiku postáv mohlo to byť oveľa lepšie. Výkony hlavných hercov mi tiež neprišli nejako výnimočné, ale čo mi najviac vadilo tak to bola minutáž. Nemám nič proti dlhým filmom, pokiaľ tam nie sú hluché pasáže a tento film by si zaslúžil lepšie prestrihať a skrátiť.

Vlkodav z kmene Šedých psů (2006)

Fantasy na ruský spôsob. Je to dobrý film ale čo ubíja je tá stopáž vďaka ktorej je veľa hluchých miest vo filme, Kľudne to mohlo mať o 45 min. menej, v tom prípade by som možno šiel aj na 4*

Rychlejší (2010)

Neskutočne nudný a nelogický film. Zvláštny dej a príbeh, ktorý ničím nenadchne, skôr sa pri niektorých scénach chytíte za hlavu, ako niečo takéto mohol niekto natočiť. Pre mňa veľmi veľké sklamanie.

Bakhita (2009) (TV film)

V celku pozerateľný film, ale podľa mňa zbytočne dlhý. Na jednej strane silný príbeh, ale na strane druhej už pri pozeraní prvej časti som mal pocit, že už to ide dosť dlho, ale pritom to nejako veľmi nenudilo. Ono ani tie výkony hercov nebolo bohviečo. Príbeh silný a hudba podmanivá, ale ja by som to prestrihal na polovicu. Určite by to filmu neuškodilo, skôr len polepšilo.

Hluboko v gangu (2006)

Ľahko podpriemerný film, ktorý na mňa pôsobí lacno a umelo. Plytký scénar a prehrávajúci herci, nehovoriac o slabších akčných scénach.

Einstein a Eddington (2008) (TV film)

Nie je to zlý film, len mi prišiel taký suchý a bez šťavy, aj keď herci podávajú slušné výkony. Miestami dosť rušivo pôsobila aj roztrasená kamera.

Záměna (2010)

Jenifer Aniston má začína čím ďalej tým viac presviedčať, že nie je až tak dobrá herečka ako som si to o nej myslel. Ale tento film nepadá len na nej, ale aj na réžii scénary a aj ostatných hercoch a mám pocit, ak by v tom filme hrali roboti, tak by to až taký rozdiel nebol. Od začiatku predvídateľný a bez štipku nápadu a fantázie. Pre mňa nemilé prekvapenie. Nečakal som od tohto filmu, že bude až taký zlý.

S.W.A.T.: Pod palbou (2011)

Mal to byť film o jednotke S.W.A.T., o týme, ale viac mi to prišlo ako film o dvoch ľudoch. Jeden na strane zákona a druhý na tej druhej strane. Nehovoriac o tom, že príbeh je plytký a nezaujímavý. Na mňa osobne to pôsobilo dosť nevierohodne. A na to, že film sa radi k žánru akčný, tak aj tá akčnosť bolo dosť nezáživná.

Dorian Gray (2009)

U mňa film, ktorý si mýli pojmy s dojmami. Celkovo to pôsobí nudne a ku hororu to má ďaleko. Filmu nejako chýba šťava a gradácia príbehu.

Cizinec (2010)

Dosť divný a nudný film. A pri Johnym a Angeline som to nečakal. Celý film čakám, kedy sa to rozbehne a ono nič. Ani som nejako nepochopil o čo v tom filme ide. Som prekvapený, že Angelina a Johny sa niečomu takému upísali.