Transcendence (2014)

Mně se strašně líbil ten nápad! Nějaký nonsens tam sice byl, ale bavilo mě to. 65%

Kingsman: Tajná služba (2014)

Když jsem viděla trailer v kině, řekla jsem si: "To bude blbina!" Ale ani omylem!! Mělo to říz, bylo to vtipné a ani na chvilku jsem se od příběhu neodpoutala. Samozřejmě se tam nějaké nesmysly našly, ale celkově to byla ohromná nálož zábavy. 90%

Birdman (2014)

A pak, že herci nejsou magoři.. Teď k hodnocení - první půlka je úmorně nudná. Pokud to ale přežijete, čeká vás solidní dějová smršť, která pokažený dojem celkem napraví. Řekla bych, že Oscary to dostalo jen díky tématice herectví a úžasnému Keatonovi. 55%

Bomba kšeft (1999)

Snímek se diváka celou dobu snaží přesvědčit o své hluboké podstatě. Není tomu tak, jsou to jen velký kecy. Kevin už hrál v lepších filmech.. 35%

Slídil (2014)

Ještě teď mi z toho hyenismu buší srdce! Slídil má grády a těch 117 minut uteče jako voda. 80%

Interstellar (2014)

Mimořádně silný film. Takové surové sci-fi na uvěřitelné bázi. Konec bych nenazvala šťastným, spíš emotivně nadějným. WAU!

Padesát odstínů šedi (2015)

Trapnější film jsem snad neviděla!! A jako je vám jasný, že většina holek, co v tom kině byla, teď bude chtít na první rande minimálně vrtulníkem, jó? Jedna hvězda navíc za slušný sexuální scény..ale bylo jich málo! 30% maximálně

E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

19.století, psychiatrická léčebna..no bála jsem, že uvidím horší léčebné postupy! Nenudila jsem se a Kate byla skvělá. Se zdejšími 73% souhlasím.

Moon (2009)

Zpočátku fakt nuda, ale druhá půlka byla dobrá! 75%

S láskou, Rosie (2014)

Nádherný film plný emocí. Vřele doporučuju! Oba hrdinové jsou přirozeným způsobem krásní a jejich jednání během filmu je nadmíru sympatické. Připadalo mi to "ze života" - jak se hrdinové celou dobu míjeli. 95%