Spectre (2015)

Konečně se mi s Craigem opravdu líbila nějaká Bondovka. Připadalo mi to jako návrat ke staršímu typu Bondovek. Bond přestává být hulvátem (jako tomu v posledních dílech bylo) a opět se stává šarmantním gentlemanem. Své paradoxy to samozřejmě mělo.. Třeba když rozmlátili celý vlak a spokojeně jeli dál. Vlastně si to hned po té nakládačce rozdali a ještě si Bond mezitím stihnul vyprat a vyžehlit košili. :-) Úsměvné, ale odpustitelné. Zklamalo mě jen, že Bellucci měla tak malou roli. To jsem nečekala..

Marťan (2015)

Obecně mám ráda katastrofické, postapo a vesmírné filmy. Tenhle o katastrofě sice není, ale zato vypráví neuvěřitelný příběh jednoho člověka. Jeho odhodlání přežít je natolik intenzivní, že jsem celý film zhltla na jeden nádech. (Nutno podotknout, že má 134 minut.) Čas odchodu z kina mě proto velmi překvapil, vůbec mi nepřišlo, že bych tam byla tak dlouho.. Kromě silných emocí (strach ze smrti, samota, objevování možností,..) byly úžasné i vtipné hlášky vesmírného piráta Damona. Táhly se celým filmem. 95%

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Za mě je to určitě nadprůměrná romantická komedie plná spletitých vztahů a vtipných zvratů. Kdyby se mi ten film nezprotivil tím konečným proslovem syna, tak bych dala o hvězdu víc. Ryan je jako Casanova naprosto dokonalej. 69%

Prvních 100 (2014) (seriál)

Jsem nadšená! Seriál plný extrémních situací. Jak byste v boji o přežití asi jednali vy? Aktuálně jsem v půlce druhé série a připadá mi ještě lepší než ta první. Je to napínavé a naprosto vás to vtáhne do děje. Sem tam něco nesedí, ale v rámci celku to ráda odpustím. V současnosti můj TOP seriál.

Věčně mladá (2015)

Já se na to strašně těšila. Původní námět se mi sice líbil víc než celý film, ale i tak to bylo takové sladce romantické. Konec trošku vyhrocený, ale to odpouštím. :-) 80%

Bez kalhot XXL (2015)

Když nebudete čekat nic intelektuálně zajímavého, zklamaní nebudete. Je to prvoplánově vtipné a sexuální napětí taky zažijete. Mimochodem, proč nemáme takové striptéry i u nás? Pár rozluček se svobodou už jsem zažila, ale ani vzdáleně se to nepodobalo takovýmhle tanečně nadaným frajerům. :-)

Rychle a zběsile 6 (2013)

Sice se z toho snaží postupně udělat Expendables, ale co?! Mě to prostě baví. :-) Má to děj, akci a rozuzlení taky nechybělo. 80%

Daleko od hlučícího davu (2015)

Lhala bych, kdybych řekla, že to bylo špatné. Nebylo. Jen na takové filmy prostě nejsem stavěná. Ona pořád říká ne a všichni jí strašně chtěj. Je chytrá a pak se jako zblázní do evidentně největšího blba z okolí (ještě s knírem??), a to jen proto, že jí sáhnul mezi nohy.. Celý film je vlastně o pohledech a nevyřčených slovech. No - a asi 4x se lidi v kině smáli, a k smíchu to v tu chvíli být podle mě nemělo. Prostě jiný svět. 48%

Touha po moci (2014)

Proměny hlavní hrdinky se mi poměrně líbily. Nejprve působila vyrovnaně se svým životním osudem, pak to vypadalo, že bude mužně vést celou osadu a ve finále jí hráblo. Celkem slušný drámo. 55%

November Man (2014)

Tohle mě kruci fakt bavilo! Takhle nějak si představuju špionážní akčňák. Už jsem se začínala bát, poslední dobou jsem totiž na filmy neměla zrovna šťastnou ruku.. November man = 85%.